1. Vyzkoušej nový server Greggit právě nyní!
  Co na něm nalezneš? GregTech v celé své kráse, výpravy do vesmíru a další! Započni s námi průmyslovou revoluci...

Jak se připojit na hráčský server

10 Září 2015
Jak se připojit na hráčský server
 • Titan Realms - Hráčské servery
  Zde nalezneš veškeré důležité informace, které se týkají
  hráčských herních serverů Titan Realms

  [IMG]

  Každý hráč se může připojit na jakýkoliv hráčský herní server pomocí červeného NPC na Titan Realms Lobby. Stačí na něj kliknout a vyjede tabulka s aktuálně online servery a poté si stačí vybrat a připojit se na libovolný server. Pokud server není uzamčený (nemá aktivní whitelist), tak se na něj připojíte a můžete začít hrát.

  Pokud na onom serveru budete chtít hrát, tak se doporučuje domluvit se s majitelem onoho serveru, zdali vás tam chce. Pokud narazíte na server, který má aktivní whitelist, tak server je pro soukromé účely a jeho majitel zjevně nechce žádné cizí návštěvníky, aby se připojovali.

  Pokud máte nějaký oblíbený server, na který se chcete vracet - například server sdílený s kamarády, na kterém si stavíte své epické stavby a jeho majitel není zrovna online, aby server zapl, tak si jej můžete zapnout a připojit se na něj samy. Stačí do chatu zadat příkaz /realms join NICKMAJITELE (kde SERVER je přesný název jeho majitele). Server poté začně startovat a během cca 15-ti sekund se na něj připojíte.

  2015-09-05_21.52.02.png
 • Načítá se...