MC Titan Veselé a pohodové Velikonoce!

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 12 Duben 2020.

 1. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,195
  Obdržená lajknutí:
  5,471
  Reputační body:
  1,771
  Veselé Velikonoce přeje MC Titan! A jelikož víme, že letošní Velikonoce jsou takové nestandardní, tak doufáme, že si hledání vajíček užijete alespoň u nás, na serverech! Pojďme se tedy podívat na to, co nás v průběhu Velikonočního pondělí čeká.

  Hledání vajíček na Lobíčkách
  Nalezněte rozeseta Dračí vejce, která se dají sbírat a každý hráč, který do pondělní půlnoci nasbírá co nejvíce vajec, tak získá odměnu, dle jejich nalezeného počtu! Počet k nalezení je 150, za který se bude rozdávat 3x Záhadný TitanBox a 3x Legendární TitanBox! Odměny očekávejte na svém účtě po konci eventu.

  2017-04-15_16.53.20.png

  Hledání vajíček na Pokécloudu
  Poohlédněte se po NPCčkách s vajíčky, které nevydrží dlouho na jednom místě! Tito neposedové jsou poschováváni po různých lokacích. Dát vám mohou škálu zajímavých předmětů po sebraní včetně samotného hodnotného vejce a vejce s hodnotou která je nižší než to co právě máte před sebou. Za tyto vejce bude možné získat i legendární pokémony společně s další odměnami!

  U vajec je 6 různých druhů od "regulérního vejce", až po "vejce enchantované Ky'mou". Pokud se vám povede sehnat 16 kusů stejného typu, tak si je u obchodníka můžete vyměnit za vajíčko na speciálního pokémona. Na konci eventu se pak vajíčka vymění za vhodné odměny. Jestliže seženete 16 nejvyšších vajíček tak jsi je můžete vyměnit za knížku na legendu. Na výběr jsou 3 legendy: Celebi, Shaymin, Manaphy.

  oZqL.png

  Hledání vajíček na Dinomanii
  Po spawnu se schovávají neposedná vajíčka, která nechtějí být nalezena. Pokud se vám to podaří, tak je můžete vyměnit za pestré odměny u obchodníka vedle spawn lokace.

  vAvP.png

  Eventy trvají od teď po celé Velikonoční pondělí. Ještě tedy jednou všem přejeme Veselé Velikonoce a doufáme, že si užijete pěkných chvil strávených při hledání vajíček. :)

  Attached Files:

  Uživatelům samkara44, FireWolf2003, Amety a 8 dalším se toto líbí.

 2. Offline

  ossinion Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  8 Červenec 2017
  Počet Zpráv:
  517
  Obdržená lajknutí:
  292
  Reputační body:
  574
  Přeju všem veselé velikonoce :) a užijte si eventy :)
 3. Offline

  fretka46 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  4 Březen 2019
  Počet Zpráv:
  69
  Obdržená lajknutí:
  38
  Reputační body:
  246
  A co když mám jen kinga? Budou se rozdávat jiné boxy?
 4. Offline

  GlamorousSk Developer

  • MC Titan Admin
  Zaregistrován:
  16 Prosinec 2015
  Počet Zpráv:
  923
  Obdržená lajknutí:
  503
  Reputační body:
  829
  Boxy ti ostanú a budeš ich môcť využiť v budúcnosti
 5. Offline

  czMirek Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  11 Listopad 2018
  Počet Zpráv:
  14
  Obdržená lajknutí:
  6
  Reputační body:
  171
  Jsem rád za každý event co pro hráče děláte, ale tenhle se moc nepovedl - jednak ten šíleně dlouhý respawn vajec, z některých vajec se nedostává nic z jiných volské oko, a i ty hodnoty odměn za event vejce - které skoro nepadá. Tak když už najdu to vejce, tak prosím vás ať padne to vejce za které jsou ty odměny a ne že se z vejce zakouří a nic a nebo to volské oko. Podle mě by bylo asi lepší než dostávat emeraldy a diamanty ... něco zajímavého ze všech modů. Pěkné odměny tam jsou Easter 2020, dračí vejce, Scarab Gem, Tiara to jsou odměny na úrovni a dejme tomu ten mana tablet ale asi bych tam viděl radši Greater Band of mana ... Takové odměny, aby ti hráči kteří se do toho zapojí, tak aby měli patřičnou motivaci
  czMirek
  Uživateli paprika1 a Ancarie se toto líbí.
 6. Offline

  Ancarie Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  28 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  8,001
  Obdržená lajknutí:
  2,477
  Reputační body:
  1,414
  Děkuji za zpětnou vazbu. Budeme se snažit příště na daném serveru přijít s lepšími a zajímavějšími odměnami, které mohou být atraktivní jak pro stálé, tak nové hráče :)
  Uživatelům zyzy, czMirek a paprika1 se toto líbí.

Sdílej tuto stránku

Facebook: