Dinocraft Vánoce na Dinomanii

Diskuzi v 'Dinomania' začal Cenbes, 5 Prosinec 2019.

 1. Offline

  Cenbes Level Designer, Dinomania/Pokecloud Admin

  • MC Titan Admin
  Zaregistrován:
  9 Prosinec 2013
  Počet Zpráv:
  426
  Obdržená lajknutí:
  321
  Reputační body:
  984
  Zruční engineeři, zkušení válečníci, chovatelé a vědci - náš svět již přešel do krásného období klidu a pokoje, s přicházejícími Vánoci a jinými svátky, které různé komunity mají v tomto období. My na Dinománii máme letos Velké Slavnosti Bohyně sněhu Creepy!

  Vyšší existence nebes a stříbrná dračí bohyně hvězd - Narillisa - posílá hráčům malý dárek v podobě komety. Spíše tedy již vychladlé těleso někde ve světě. Pokud se vám jí podaří najít, odměna vás nemine!

  [IMG]

  • Samotná Bohyně sněhu - Creepa - nám sdělila, že během tohoto období bude chodit náhodně po světě kontrolovat tvorbu sněhu a ledu. Může vás obdarovat, pokud jí potkáte. Avšak buďte slušní, pozdravte a chovejte se s pokorou! Útočit na ní se nevyplácí a hříšníky, kteří se dopustí snahy jí zabít tvrdě ztrestá!
  • Bohužel vše nemůže být v klidu a pokoji. Ledová královna ze Soumračného lesa tyto svátky nemá zrovna v lásce. I když ta nemá v lásce nejspíše nic a nikoho kromě sebe.

   Rozhodla se vážně potrápit nejen chovatele wyvernů, ale také divoké wyverny, kterým
   krade nevylíhnutá vejce a snaží se je proměnit v kruté bestie! Víme o existenci tří věží, ve kterých má ukrývat ještě neproměněná vejce, ale může jich být i více. Bohužel neznáme lokace, a proto prosíme hrdinské hráče, aby pomohli. Vyhledejte její ledové věže a získejte vejce zpět, zachraňte ta nebohá stvoření!
  [IMG]

  Co se k nám doneslo, v nadcházejícím období se toho může odehrávat ještě více, jelikož další Bohové a Bohyně něco chystají, doporučujeme tedy být aktivní ve hře a sledovat dění.

  A do té doby hodně štěstí na cestách a příjemné prožití svátků! :)
  Uživateli MusicVampire a Majkl48 se toto líbí.

 2. Offline

  Majkl48 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  5 Srpen 2019
  Počet Zpráv:
  105
  Obdržená lajknutí:
  56
  Reputační body:
  236
  Skvělý Nápad A Skvělé Provedení Skvělá Práce Pro Všechny Stavitelé Myslitelé Atd. :D Věřím Že Se Tato Akce Bude Hodně Líbit Už Se To Pomalu Rozjíždí Obchody Plné Vánočních Věciček Atd.

Sdílej tuto stránku

Facebook: