Důležité Ukončení provozu Feed the Beast serveru

Diskuzi v 'Feed the Beast' začal Nightik, 18 Duben 2017.

 1. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,433
  Obdržená lajknutí:
  5,980
  Reputační body:
  1,971
  Z důvodu spuštění nového technického serveru Tekkit, který má sloužit jako universální náhrada pro aktuální technické módované servery, tak se samozřejmě bude pomalu chýlit ukončení provozu i Feed the Beast a Galacticraft serverů a všechny hráče zveme na nový server.

  Proč se tomu tak děje? Je to jednoduché, FTB server je tu s námi momentálně 4 a půl roku bez jediného wipu. To je neskutečné a dokazuje to, na jak dlouho vždy počítáme se servery, když je pouštíme a že hráči si mohou u nás být jistí toho, že se vždy budeme snažit maximálně je držet a udržvat při životě. Galcticraft server je na tom podobně - přes 2 roky bez wipu, to je také obdivuhodné.

  Jak FTB, tak i GC, dále pojedou online, ale nebudeme již pro ně dělat podporu a nepůjde pro ně již stáhnout modpack. Ti hráči, kteří na nich aktuálně hrají, tak stále mohou samozřejmě na nich hrát a dohrát si to, co chtějí a potřebují, nebudeme jim vypínat server pod rukama, ale zároveň již na server nebudeme posílat nové hráče. Pro nové hráče, kteří chtějí nový začátek, tu bude hrávě novinka v podobě Tekkit serveru.

  Premium účty se z FTB a GC serverů nepřevádí, jelikož 99.99% bylo zakoupeno mnoho měsíců a let dozadu a tím pádem jejich majitelé plně využili jejich výhod na serverech + servery stále jsou online a dá se na nich hrát, jak bylo řečeno v odstavci výše. Refund případných premium účtů, balíčků a Tokenů se bude dělat pouze zpět do jednoho měsíce od spuštění Tekkitu (čili pokud si například někdo zakoupil Economy balíček na FTB na začátku dubna, tak dostane část ceny balíčku na Tekkitu v podobě Tokenů pro útratu v Tekkit Marketu). Refund bude probíhat ke konci dubna a budeme o něm ještě informovat.

  Pro ty, kteří budou chtít své výtvory z obou serverů mít u sebe na pevném disku, tak budeme nabízet stáhnutí herních světů. Stačí si potom pouze zapamatovat souřadnice svého pozemku, stáhnout si svět a nahrát si jej do klienta. Možnost stáhnutí světů bude k dispozici po spuštění Tekkit serveru.