MC Titan Rozloučení a oficiální ukončení projektu MC Titan

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 7 Červenec 2022.

  1. Offline

    CyborgManCZ Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    17 Září 2015
    Počet Zpráv:
    2
    Obdržená lajknutí:
    7
    Reputační body:
    86
    Budu vzpomínat v dobrém, díky za vše!
    Uživatelům paprika1, sqarefox, zyzy a 4 dalším se toto líbí.
  2. Offline

    Raton21 Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    4 Leden 2017
    Počet Zpráv:
    638
    Obdržená lajknutí:
    593
    Reputační body:
    1,181
    Kouknu na svůj oblíbený server po pár měsících a co tu nevidím.. mct is gon :cc
    Říkám si, že bych se měl možná taky rozloučit.

    Díky všem, které jsem tu potkal a díky kterým jsem to tu miloval. Nešlo jen o server, ale i o komunitu <3
    Lidé tu našli kamarády a někdy možná i něco víc (mrk mrk;)
    Vše skvělé jednou končí a jednou to muselo přijít i na tento server.

    Nejsem moc na dlouhé proslovy. Nechce se mi to psát a vám číst :D... tak se radši podělím o střípky zážitků, zachycených na screenshotech... ty většinou řeknou mnohem více...
    proto jsem na ně vytvořil album... mnoho věcí je však ztraceno v čase :c
    Je tam zachovalá historie mého působení na serveru. (+ komentář ke každé fotce)


    Každopádně díky všem. Nerad bych o vás přišel a tak vás zvu na svůj discord.... Budu rád, když napíšete :3
    acetylen#9496
    papa, Váš Ratonek ;)
    Uživatelům paprika1, maris, samkara44 a 6 dalším se toto líbí.
  3. Offline

    forum-cz_denis230 Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    27 Leden 2014
    Počet Zpráv:
    40
    Obdržená lajknutí:
    13
    Reputační body:
    901
    Nejlepší stejně byly bludiště. To bylo tak 2012/2013.
    Uživatelům paprika1, maris, samkara44 a 1 dalšímu se toto líbí.
  4. Offline

    Tyrael Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    27 Květen 2014
    Počet Zpráv:
    27
    Obdržená lajknutí:
    15
    Reputační body:
    891
    Ahoj,

    jako bývalý člen týmu bych chtěl Vám všem poděkovat za krásný čas strávený na MC Titan, projekt Therobia a testování v lobýčkách mi dodnes zůstávají v paměti, dobré časy :)

    Věřím, že to nebylo jednoduché rozhodnutí Nightiku... přeji tobě a všem členům A-týmu ať se vám v životě daří ;)
    Uživatelům paprika1, maris, Ancarie a 2 dalším se toto líbí.
  5. Offline

    tomkr Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    31 Červenec 2013
    Počet Zpráv:
    642
    Obdržená lajknutí:
    175
    Reputační body:
    1,196
    Zdravím všechny zbylé věrné McTitance.

    Nemůžu uvěřit tomu, že je to celá dekáda od mého prvního připojení na tento server. Až po takové dlouhé době nastal konec tohoto neuvěřitelného příběhu. Říkám vám, že to bylo něco více než jen Minecraft server. Doteď nemá na cz/sk scéně obdoby. Vystřídal jsem za všechny ty léta desítky projektů a myslím, že neexistuje projekt s tak bohatou historií jako právě tento.
    Bude navždy součástí mých vzpomínek. Vytvaroval mě jako člověka, dalo by se říci. Vyjmenování tolika zážitků by mi zabralo hodiny a hodiny času. Místo toho se s vámi podělím aspoň o mé prastaré archaicky mobilem natočené video z PvP arény na 2013 Survivalu. Screeny z začátku mého hraní jsou dávno ztraceny důsledkem hloupého uvažování o počítačích, když jsem o nich ještě tolik nevěděl. Pár jich přežilo ve starých vláknech Záhady McTitanu nebo JFF.

    Při pohledu na staré screeny mě přejela nostalgie jako parní válec. Dal bych cokoliv za přístup ke staré mapě Survivalu. Jestli je tu stále někdo z Admin Teamu, moc vás prosím, podívejte se do svých archivů a řekněte nám, zda něco z éry 2012-2014 přežilo a podělte se s námi o to. Odemkne nám to spoustu vzpomínek a zážitků.
    Uživatelům paprika1, maris, Ancarie a 2 dalším se toto líbí.
  6. Offline

    tomkr Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    31 Červenec 2013
    Počet Zpráv:
    642
    Obdržená lajknutí:
    175
    Reputační body:
    1,196
    Ups, něco se nepovedlo s odkazem. Posílám znovu v osekané podobě.
    www.youtube.com
    watch?v=9i9upD6gg8A
    Uživatelům paprika1, maris a samkara44 se toto líbí.
  7. Offline

    baffak Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    15 Září 2021
    Počet Zpráv:
    18
    Obdržená lajknutí:
    5
    Reputační body:
    153
    smutný LOL dal jsem do toho docela dost času
    Uživatelům paprika1, Bertik23 a maris se toto líbí.
  8. Offline

    StopHacker Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    6 Prosinec 2016
    Počet Zpráv:
    57
    Obdržená lajknutí:
    7
    Reputační body:
    581
    Ďakujem, že som na takom dobrom servery mohol stráviť polovinu detstva.
    Uživatelům paprika1, Nightik, samkara44 a 2 dalším se toto líbí.
  9. Offline

    angel_heart_ Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    20 Srpen 2015
    Počet Zpráv:
    2
    Obdržená lajknutí:
    18
    Reputační body:
    91
    Zdravím,
    vyjádřila jsem se na Titán stránkách snad jen jednou, ale konec MCT je něco velmi osobního. To, že MCT skončil sice vím už nějakou tu dobu, ale moc jsem nevěděla, co říct. Na tomhle serveru jsem vyrostla, prožila skvělé momenty a poznala spoustu lidí a pár z nich stále mám ve svém životě. MCT se pro mě stalo místem, kam jsem mohla utéct od reality a jen se bavit s ostatníma.
    Děkuju za vše.
    Uživatelům xXPeter, paprika1, Nightik a 4 dalším se toto líbí.
  10. Offline

    Jahodka Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    26 Říjen 2018
    Počet Zpráv:
    2
    Obdržená lajknutí:
    5
    Reputační body:
    71
    Ďakujem všetkým za pekné chvíľe, ešte ako malý chlapec som tu hrával a neľutujem toho. Teraz mi je skoro 16, a tie dni mi chýbajú stále viac a viac. Vďaka za tento server Nightik, a za tie krásne spomienky. - vochims06
    Uživatelům paprika1, Nightik, Ancarie a 2 dalším se toto líbí.
  11. Offline

    Haktes Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    6 Květen 2014
    Počet Zpráv:
    260
    Obdržená lajknutí:
    132
    Reputační body:
    1,021
    Na McTitan som sponzal modovany MC vyskusal si rolu Moderatora a co to pre vas postavil :D
    Bol som dotoho uplne zazraty, super ludia a spomienky.
    Dakujem ze som mohol byt sucastou komunity :)

    [IMG][IMG]
    [IMG]
    [IMG]
    [IMG]
    Uživatelům Nightik, samkara44, Ancarie a 3 dalším se toto líbí.
  12. Offline

    Wabik Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    12 Prosinec 2018
    Počet Zpráv:
    333
    Obdržená lajknutí:
    146
    Reputační body:
    684
    I já bych chtěl poděkovat všem hráčům za ty roky hraní na MC Titanu, no... nebylo to se mnou jednoduché, ale i tak jsem se snažil vždy všem pomoct, nebo jim aspoň zlepšit náladu.
    S láskou Avak9, RiminiCZ, nebo Wabik :D
    Uživatelům Nightik, samkara44, Ancarie a 2 dalším se toto líbí.
  13. Offline

    Rekagus. Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    2 Září 2019
    Počet Zpráv:
    4
    Obdržená lajknutí:
    10
    Reputační body:
    86
    Tak se to konečně stalo.
    MekTajtn padl. Škoda že jsem si nevšiml dřív.
    Ale aj tak, jsem rád že jsem si na tomto serveru zahrál tak moc jak jsem si tu zahrál :ddd. Byl to asi jediný český server na kterém jsem si vážně užíval hraní. Budou mi tyhle spešl kostičky chybět.
    Jsem rád, že jsem si zde mohl zahrát v té době kdy tu bylo aktivno a že jsem mohl potkat a hrát se spoustou super lidí.
    Děkuju vám za tu spoustu vzpomínek co odtud mám.

    Užívejte život mimo kostičky s láskou váš Reka :)
    Uživatelům Nightik, Ancarie, samkara44 a 2 dalším se toto líbí.
  14. Offline

    Salamander Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    20 Leden 2014
    Počet Zpráv:
    348
    Obdržená lajknutí:
    236
    Reputační body:
    1,236
    Wow... McTitan opravdu skončil. Jeden večer jsem se nudil a řekl si, že si zahraju, jako za starých dobrých časů minecraft a zavzpomínám na to, kdy jsem byl vcelku bezstarostnej puberťák se spoustou volnýho času a najednou server, na kterým jsem ztrávil stovky, né li tisíce hodin je fuč.

    McTitan byl před 8? 10? lety pro mě druhým domovem a každonenní zábavou. Nikdy nezapomenu, kdy jsem se učil ještě minecraftem a chodil pouze na creative server, kde jsem si podle tutoriálu postavil obrovský dřevěný dům a bazén. Na creativu jsme si hráli na rodiny, což je už zpětně hodně trapný, ale taková byla doba a pozice, ve kterým jsem byl. Později to přešlo na skyblock, greggit a pokemine, kde mě pokemoni opět okouzlili a věnoval jsem se hlavně pokeminu.

    Postupem času, jsem věděl, že chci být větší součástí tohohle světa a tohohle serveru. Stal jsem se členem Admin Teamu. Prvně jsem byl chvíli na skyblocku myslím, ale ten mě tolik nenaplňoval, jako pokemine. Díky Aglarovi (nyní Vaniron) jsem se stal členem AT na pokeminu a všichni na serveru, co mě znali, tak mě podporovali a přáli mi to. Ve své roli jsem řešil konflikty mezi hráči a dával rady co a jak...

    Měsíce ubíhali a já jsem byl pořád modem na pokeminu, když se mi najednou naskytla možnost se stát členem skupiny BOP (Builders of Titans??) a společně jsme s Tigim, Ptkopyskem a Troodym postavili nový spawn na pokemine. Hrát potom společně na novém světě, na kterém jsem se podílel byla v té době veliká čest. Boužel nebo bohudík jsem se začal méně a méně věnovat minecraftu a zaměřoval se spíše na reálný svět a kolem roku 2015? 2016? jsem skončil jako mod a pouze jednou za čas jsem okouknul změny a vylepšení.

    Tenhle server a tahle hra pro mě vždycky bude mít speciální místo v srdci a věřím, že to takhle je pro spoustu dalších lidí.

    Děkuji Nightiku

    "Všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná hezčího..."
    Uživatelům paprika1, ptkopysk10, samkara44 a 4 dalším se toto líbí.
  15. Offline

    player8652 Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    30 Říjen 2015
    Počet Zpráv:
    66
    Obdržená lajknutí:
    5
    Reputační body:
    796
    Je opravdu škoda, že projekt dospěl konci, ale bohužel, život, nikdo s tim už nic moc neudělá.
    Ale když se podívám zpětně, celkem haluz že už tu prudim od konce 2015 a rozhodně na todle budu vzpomínat rád.
    Všem zdar a sílu a kdo ví, třebas sa zas někdy někde potkáme :)
    Uživatelům paprika1, samkara44, Nightik a 2 dalším se toto líbí.
  16. Offline

    tenfoxss Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    21 Srpen 2014
    Počet Zpráv:
    74
    Obdržená lajknutí:
    14
    Reputační body:
    901
    Bude k dispozici mapa skyblocku ?
    Uživateli paprika1 se toto líbí.
  17. Offline

    Wery Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    5 Červenec 2016
    Počet Zpráv:
    79
    Obdržená lajknutí:
    97
    Reputační body:
    746
    Zdravím,

    bude někde ke stažení mapy ze survivalu? Ráda bych si jí uložila do PC na památku tak skvělého serveru. Děkuji :)
    Uživateli samkara44 se toto líbí.
  18. Offline

    CaktusTV Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    30 Červenec 2015
    Počet Zpráv:
    46
    Obdržená lajknutí:
    14
    Reputační body:
    849
    Po dnešním pokusu se připojit na Survival, který bohužel nevyšel, mě přepadl smutek. Sice projekt byl ukončen, ale případně vypnutí serveru jsem si nikdy nechtěl představit. Ale bohužel, i tento čas nadešel.

    Na MC Titan jsem strávil roky. A byly to skvělé roky mé Minecraft kariery. Začal jsem nejspíš jako každý. Jako plebík bez koupeného MC. Po pár týdnech hraní na serveru a našetřených penězích z kapesného jsem si MC koupil. I přes chvíle neaktivity jsem v té době se snažil hrát co nejdříve. Nejdříve malý domek, takový ten základ. Potom větší pozemek, který se rozrostl do podoby mé takzvané Dědiny. Spolupráce s některými hráči, kteří začínali a neměli kde bydlet, nebo i s některými, kteří hráli již nějakou dobu a chtěli k projektu Dědina nějak přispět. Za to patří velké DÍKY.

    Velké poděkování patří i A-teamu, které jsem mohl po nějakou dobu nazývat kolegy, když jsem se stal členem A-teamu. Děkuji za rady, pomoc, zaučení v oboru. Za krásné momenty a chvíle. Jak ve hře, tak i na TeamSpeaku.

    Tyto řádky bohužel píši se slzami v očích. Bohužel, něco končí, ale z pravidla něco začíná.

    Snad se ještě někdy s některými hráči a členy A-teamu potkám, buď in-game, nebo na TeamSpeaku.
    Chtěl bych všem popřát mnoho úspěchů IRL, tak i ve hrách.

    Ještě jednou všem děkuji za krásné chvíle a na tomto úžasném serveru.

    S pozdravem,
    CaktusTV :)
    Uživatelům Nightik, Soucek9, Wabik a 2 dalším se toto líbí.
  19. Offline

    Troodon Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    28 Srpen 2013
    Počet Zpráv:
    836
    Obdržená lajknutí:
    515
    Reputační body:
    1,366
    Časť môjho detstva končí, no spomienky ostávajú. Som rád že som sa na tomto projekte mohol zúčastniť.
  20. Offline

    Troodon Registrovaný hráč

    Zaregistrován:
    28 Srpen 2013
    Počet Zpráv:
    836
    Obdržená lajknutí:
    515
    Reputační body:
    1,366
    Ešte sa tu trošku opustím, nestihol som edit na prvom poste.

    Doteraz spomínam jak sme na nový rok odpálili celú moju baseku pred wipom mapy. Na rôzne šialené projekty, na ktorý sme pracovali s partou z BoT. Survival modpack, ktorý zožal veľký úspech, Just for Fun ktoré má vyše 4700 príspevkov s viac ako 238 000 zobrazeniami. Najväčší thread na fóre, trúfam si povedať. Som rád že aj po mojom odchode veci, ktoré som začal žili ďalej.

    Spomínam, keď nás Angar (dúfam že si dobre pamätám meno) oslovil, či by sme nechceli postaviť mapu pre Pokemine. Ako česť a sranda to bola. Nehovoriac o tom, že sme za odmenu dostali možnosť stáť sa moderátormi, čo bol vtedy jeden z mojich snov. Byť súčasťou komunity, organizovať rôzne súťaže a podobne. Byť vítaní x počet ľuďmi hneď po pripojení na server.

    Vrátil by som sa do tých bezstarostných čias veľmi rád. Žiaľ takto svet nefunguje.


    Ak by sa tu našiel niekto zo starej party a chcel by si dať nejakú nostalgickú chvíľku tak Discord: Troodon#8554
    Uživatelům samkara44, Ancarie a Nightik se toto líbí.