MC Titan Rozloučení a oficiální ukončení projektu MC Titan

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 7 Červenec 2022.

 1. Offline

  phasianus Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  2 Březen 2018
  Počet Zpráv:
  8
  Obdržená lajknutí:
  6
  Reputační body:
  101
  Byl to povedený server! :D
  Uživatelům Ancarie, _BuildMaster_, sqarefox a 2 dalším se toto líbí.
 2. Offline

  ptkopysk10 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  31 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  2,241
  Obdržená lajknutí:
  760
  Reputační body:
  1,461
  Když jsem po delší době opět otevřel stránky MCT a spatřil tento příspěvek, můj tep se značně zrychlil.

  Nebudu lhát, poslední rok jsem to tak nějak čekal, bylo to nevyhnutelné. Každých pár týdnů jsem zavítal sem na fórum slídit, co je nového. V posledních měsících toho bylo čím dál tím méně. Mrzelo mě to, ale vím, že s tím nejde nic dělat. Upřímně, přijde mi lepší, když MCT skončí takto, důstojně, než ho dalších pár měsíců/let živit, i když všichni tuší, že je to de facto mrtvý server.

  I přesto, když si člověk uvědomí, že místo, kde sám spolu s dalšími stovkami lidí strávil tisíce hodin, již nebude existovat, jde mu mráz po zádech. Pro mne osobně byl MC Titan místo, kde jsem strávil svá dospívající léta. Bylo to místo, kam jsem se uchyloval vždy, když jsem přišel ze školy. Místo, kde jsem vždy našel tu svou skupinku lidí. Místo, které pro mne bylo útěkem od reality, která byla ne vždy jednoduchá.

  Je mi jasné, že si mě tu dost z Vás nebude už pamatovat, ale věřím, že ti staří na mne nezapomněli. Protože já na ně určitě ne. Dovolím si tu v následujících řádcích, jako v možná definitivně svém posledním příspěvku na tomto fóru, zavzpomínat na to, co pro mě MCT znamenal a vlastně dodnes znamená.

  Od roku 2014 jsem na MCT působil v AT jako Moderátor a na serveru trávil každou volnou chvilku. Moc mě naplňovalo pomáhat a bavit se s hráči na serveru, snažil jsem se být ten první, na koho se v případě problémů obrátí. Zpětně si uvědomuji, že byl dost MCT s pravidly pro chatování a hraní striktní a my se je (jakožto Modi) snažili vymáhat. Dnes je mi jasné, že právě tohle do značné míry přispělo k tomu, jaká zde hrála komunita lidí.

  Závěrem třetího (?) roku na pozici (H)Moda jsem však začal cítit, že by se moje životní priority měly změnit a Minecraft by se měl odsunout z toho pomyslného stupně "vítězů". Rozhodl jsem se někdy kolem poloviny roku 2017 (?) v AT skončit. Za ty roky "mimo" zdejší komunitu a celkově života jsem si uvědomil, že některé okolnosti, za kterých jsem působil a následně skončil v AT, úplně nebyly fér vůči vedení MCT a dnes bych řadu věcí udělal jinak.

  Je mi líto, že jsem již za ta léta ztratil (téměř) veškerý kontakt s Vámi, jádrem komunity MCT. Zároveň mě pokaždé neskonale potěšilo, že kdykoli jsem se po i letech od konce mého působení na MCT přišel podívat na server, našel se alespoň jeden člověk, kterému byl můj nick alespoň povědomý. <3

  Shrnuto podtrženo, jak to tak bývá v životě, ne všechny chvíle byly a jsou růžové. Vždy si však budu pamatovat MCT jako místo, které mě nějakým způsobem dost v životě posunulo a ovlivnilo.

  Co se týče screenshotů, bohužel jsem za tu dobu vystřídal několik pevných disků a téměř žádné se mi z dob slávy MCT nedochovaly. Tím tedy neposloužím. Kdysi jsem však z MCT natáčel videa na můj YouTube kanál, z nichž většina je dodnes archivována jako soukromá. Dovoluji si zpřístupnit playlist, ve kterém najdete pár mých videí z MCT, týkající se hlavně toho, jak server v té době vypadal :). Snad někomu poslouží jako vzpomínka na staré dobré časy :D.

  Na závěr bych rád řekl, že jsem moc vděčný všem, kteří umožnili, aby tento projekt vznikl a hlavně aby existoval tak dlouho. Je až neuvěřitelné, kolik lidí MCT spojil a kolik úžasných vzpomínek zde vzniklo. Zároveň si moc vážím toho, že mi bylo umožněno do projektu svou trochou přispět a zapojit se. Děkuji Vám všem.

  ptko

  TL;DR: MC Titan velmi ovlivnil můj život (v pozitivním slova smyslu) a jsem velice vděčný za to, že jsem mohl být jeho součástí.


  Tomu, kdo to dočetl až sem, mnohokrát děkuji, vážím si toho, tvořím to tu téměř hodinu a půl! Xd
  Uživatelům MspikeLP, AnnKaZe, paprika1 a 9 dalším se toto líbí.
 3. Offline

  PMarekjebest Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  22 Září 2019
  Počet Zpráv:
  27
  Obdržená lajknutí:
  16
  Reputační body:
  306


  Nemůžu tomu uvěřit, zrovna jsem si po pár měsících vzpomněl na MC Titan, šel se podívat na forum a vidím tohle, nedokážu ani popsat, jak mě tahle událost mrzí. Jinak děkuji všem z A-Teamu, a taky moc děkuji Nightikovi že založil tenhle server. Chybí mi ty doby v roce 2018-19, kdy jsem se poprvé připojil(vím není to dávno oproti ostatním veteránům) a začal hltat požitek z hraní na lobbíčkách společně s mými spolužáky. Děkuji všem, budete mi chybět, byla tu skvělá komunita.
  Uživatelům paprika1, maris, Ancarie a 3 dalším se toto líbí.
 4. Offline

  Hotsky Pokécloud Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  22 Březen 2014
  Počet Zpráv:
  445
  Obdržená lajknutí:
  168
  Reputační body:
  969
  Původně jsem se sem ani nechtěl nějak rozepisovat, protože jsem věděl že to nebude jen tak krátký text jak zvládl třeba Deivos.. Ale po čtení všech těch zpráv si to prostě nemůžu odpustit.. Přeci jen dobrých 10 let co jsem tu začal hrát to bude, ty časy kdy tu byla dokonce Anci jako nováček v admin týmu.. Tehdy se to nějak tak seběhlo jedno s druhým.

  Dostal jsem tehdy nový počítač, jako malý kluk jsem samozřejmě nevěděl pomalu co to hry jsou, ale znal jsem tehdy aspoň youtube. Tam jsem narazil přes jedno crafákovo video na takovou kostičkovanou hru, prý Minecraft se to jmenovalo.. Chvíli jsem hledal, ještě delší chvíli bojoval s návodem, a nakonec se mi to podařilo nějak rozšlapat.. Nalogoval jsem nějaký server, MC Titan se jmenoval.. Nevěděl jsem kde začít, tak jsem prostě běhal po spawnu a snažil se přijít na to, co je vlastně cílem hry..

  Po chvíli sledování chatu jsem zjistil, že existuje něco jako Skype, a už to jelo z kopce.. Takovou kopu kamarádů, kterou jsem si zde tehdy našel, o tom se mi snad jen snít mohlo.. Když si vzpomenu na ty staré časy, kdy jsem místo pomáhání hráčům pomáhal tak možná Nightikovi a tehdy ještě Whatovi stárnout hrou na nervy.. Nebo když ještě na starém spawnu bývalo semtam vykrádání banky.. Good old times..

  Čas ale běžel, kamarádi mizeli a já jsem na serveru zůstal krom té další kupy neznámých lidí sám, snad jediní dva lidé kteří mi zůstali v paměti mimo tehdejší AT jsou právě maestro Ptkopysk a TigiBird, kterému bůhví kde je konec.. Avšak přišla změna webu, a zanedlouho i nové oznámení, nějaký pokemon server.. Zde jsem si našel kamarády s kterými trávím čas dodnes. Díky nim nejsem až tak úplně osamělý tady v tom velkém světě internetu..

  Jak se říká vzpomínky zůstávají navždy, prožil jsem si zde chvíle kdy mi nebylo v real lifu moc do smíchu, zde se mi však dostalo maximální podpory, proto jsem se sem také vrátil. Mám fakt špatnou pamět na data a roky, takže příběh nebudu nějak extra dál rozepisovat.

  Upřímně jsem tehdy nevěřil, že to projekt dotáhne až prakticky do teď.. Ale jsem za to rád, každá cesta má však svůj konec.. A v případě cesty MC Titanu tomu není jinak. Přes všechny neshody a hádky do kterých jsem byl zapojen bych tedy touto zprávou chtěl poděkovat všem kolegům, kamarádům a celkově všem hráčům od doby kdy jsem se poprvé připojil až po teď za všechno co bylo. Jak by řekli angláni. It's been a great ride.
  [IMG]
  Uživatelům paprika1, sqarefox, zyzy a 6 dalším se toto líbí.
 5. Offline

  _BuildMaster_ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Květen 2015
  Počet Zpráv:
  1,162
  Obdržená lajknutí:
  571
  Reputační body:
  1,196
  Fúha... Úprimne neviem kde začať.

  Viem že som osobne nebol na serveri aktívny už nejakú tú dobu, no sem na fórum som sa sem-tam pozerať chodil. No a keď som tak učinil dnes, bol som viac než mierne rozhodený touto správou. A už vôbec nepomáhalo uvedomenie si faktu, že ja sám som jeden z tích ľudí, čo tomuto celému aj trošku dopomohli. To že sa projekt blíži k svojmu koncu som si už dávnejšie všimol niekoľkokrát. Vždy keď som už-už myslel že toto nádherné miesto vyhaslo, prišiel som na fórum a s radosťou zistil že ono to vlastne ešte stále žije! Tentokrát sa má však realita očividne inak...

  Bez toho aby som sa tu až príliš veľa rozpisoval a psychicky mučil a trápil všetkých čo toto čítajú :D, chcem len povedať že MC Titán bolo a vždy je miesto, na ktoré som stále chodil rád a mal som pri jeho návšteve dobrý pocit. Jedno z mála miest kde som sa mohol na internete "cítiť ako doma". A práve za to chcem všetkým pracovitím členom projektu MC Titán, či už bývalím alebo aj súčasním, srdečne poďakovať! Som si istý že ste ovplyvnili životy viacerých ľudí, bez výnimky na ten môj. Okrem toho by som chcel tiež poďakovať aj (zvyčajne) milej, ochotnej a priateľskej komunite, bez ktorej by tento projekt pravdepodobne nebol taký, aký je dnes. Príjemní ľudia mi vždy vedeli nejako vyčariť úsmev na tvári, aj keď bol život šedší a okolnosti sa mali všelijak. A tí nepríjemní... Z ich chýb sa človek učil najlepšie naprávať tie svoje. Jednoducho povedané, proste ďakujem všetkým, ktorí so mnou zdieľali túto dlhoročnú cestu a boli jej súčasťou.

  Na MC Titáne mám veľa úžasných a nezabudnuteľých zážitkov, prevažne z časov kedy som tu ešte pomerne aktívne hrával a trávil svoje mladé roky. Vrávi sa že človek by nikdy nemal vravieť nikdy, no ja som si istý že na MC Titán tak skoro nezabudnem ;) . No nesmiem však zabudnúť ani na tie nepríjemné spomienky z doby, kedy som členom Admin Teamu určite vytvoril nejednu vrásku na čele :rolleyes: . Za to moje obdobie, kedy moje správanie nebolo úplne také, aké by malo byť sa úprimne ospravedlňujem a ďakujem Vám za pochopenie a ochotu v každom smere. Vážim si to, že ste mali aj napriek všetkým povinnostiam a problémom (či už online alebo v reálnom živote) pevné nervy a férové rozhodovanie!

  Keď nad tým teraz tak uvažujem, tak vlastne dospievam k záveru že MC Titán mi pomohol do istej miery sformovať zo mňa tým, kým som dnes. Ešte dodnes spomínam na svoje trápne chyby, no ani jednu z nich neľutujem, pretože každá z nich mi pomohla posunúť sa ďalej keď ma ostatní hrači alebo členovia Admin Teamu naviedli späť na správnu cestu a pomohli mi dospieť a vnútorne sa vyvíjať. A vďaka týmto prekážkam teraz môžem v dobrom spomínať na všetky svoje úspechy ktoré som tu docielil!

  Takže aby som to nejak uzavrel, patrí Vám všetkým naozaj veľká vďaka, väčšia ako dokážu opísať či vyjadriť moje slová. Ďakujem veľmi pekne za príležitosť naskočiť na túto cestu, stať sa jej súčasťou a nakoniec aj takto spoločne s Vami doraziť do konca.

  Bolo mi veľkou cťou! Pevne však ešte stále v srdci dúfam a verím, že sa nevidíme naposledy.

  PS: Aj keď som sa nechcel nejak extra rozpisovať, aj tak som nad týmto príspevkom strávil skoro viac ako hodinu :D. Emócie nadomnou zvítazili no...
  Uživatelům paprika1, Speedy11CZ, sqarefox a 6 dalším se toto líbí.
 6. Offline

  Ice_Vortex Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  6 Říjen 2017
  Počet Zpráv:
  195
  Obdržená lajknutí:
  83
  Reputační body:
  751
  Před 7-8 lety jsem zde začal hrát, tehdy jsem začínal na pixelmonu který mně po nějaké době omrzel a začal jsem hrát na lobby serveru, začínal jsem na creativu s pár kámošema, pak jsem zkusil hrát kitpvp a to mě chytlo nejvíc, našel jsem si tam nové kámoše, s některýma se bavím doteď, koupil jsem si i rank abych měl nějaké ty xp navíc atp, pak jsem se začal zajímat o hráčské servery a založil jsem si i svůj vlastní na kterém mi hrálo taky pár desítek hráčů denně, naučil jsem se tam s worldeditem a trochu s voxelsniperem který mi v budoucnu pomohl se dostat na různé pozice v A-T na jiných serverech.

  Po nějaké době server přestal dělat nějaké updaty jako třeba změny lobby, aktualizace pluginů na různých minihrách, atp. Po delší době se odebraly úplně některé minihry a servery, nakonec i samotný kitpvp byl už tak nějak zastaralý a nějakých pár věcí tam bylo co nefungovalo jak měly a tak jsem přestal na serveru hrát úplně..

  Každopádně na server budu vzpomínat vždy v dobrém a jako legendární server té doby, jsem moc rád že jsem zde mohl hrát a mrzí mě že končí..

  Všem z A-T a některým hráčům děkuji za dobré chvíle strávené s vámi a přeji mnoho štěstí a úspěchů v reálném životě.
  S pozdravem - Ice_Vortex/Tandeen
  Uživatelům DarkGhostSK, paprika1, _BuildMaster_ a 6 dalším se toto líbí.
 7. Offline

  Speedy11CZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Únor 2015
  Počet Zpráv:
  844
  Obdržená lajknutí:
  132
  Reputační body:
  881
  Abych začal od začátku, server MCTitan byl můj první server, na kterém jsem začal před mnoha lety hrát.

  Stále si pamatuji i staré lobby či login server (nebo záchod na login serveru D:). Na serveru mě lidi znali hlavně pod mým starým nickem "gormit" (strašný děcko jsem byl). MCTitan byl také první server, na kterém jsem si koupil kdy VIP. Potkal jsem zde mnoho úžasných lidí (s některými se bavím až dodnes), zažil jsem zde úžasnou zábavu (někteří mě dokázali i docela naštvat) a mám odsuď mnoho pozitivních vzpomínek. Sice jsem se na serveru objevil v poslední době jen zřídka, podívat se na zajímavosti, ale i přes to mě konec dost mrzí, někdy bych nejradši vrátil čas a znovu si vše zopakoval.

  Vážím si každého člověka, se kterým jsem se zde mohl aktivněji a pozitivně bavit, vážím si také členů AT, kteří v tu dobu se mnou dokázali i přes mé dětinské chování mít tu trpělivost. Jen mě mrzí, že jsem s mnoha fajn lidmi ztratil kontakt.

  Díky za vše, váš Speedy11CZ gormit <33
  Uživatelům paprika1, _BuildMaster_, Nightik a 7 dalším se toto líbí.
 8. Offline

  tenfoxss Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  21 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  74
  Obdržená lajknutí:
  14
  Reputační body:
  901
  Dnes asi po půl roce zapnu MC kouknu na server a v lobby už jen survival tak šup zjišťovat info na forum a hned mráz po zádech že server kde jsem hrál od dětství končí a už si s některými lidmi nenapíšu ani řádek nejvíc jsem hrál skyblock a v době kdy tam bylo online aspoň 40 lidí to byla naprostá paráda pak to začalo upadat a bylo jasný že to za nedlouho skončí ač se držel s téměř nulovou aktivitou dlouho za mě Děkuji za téměř 8 let parádní zábavy
  Uživatelům sqarefox, paprika1, maris a 5 dalším se toto líbí.
 9. Offline

  nikola21 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  24 Říjen 2013
  Počet Zpráv:
  50
  Obdržená lajknutí:
  24
  Reputační body:
  1,016
  Tento server byl moje dětství. Díky němu jsem poznala spoustu lidí, například moji nejlepší kámošku Queen_Priya, s kterou se teď bavím minimálně 5 let :D Pamatuji si, jak jsem každý den utíkala po škole na pc jen abych si mohla zahrát annihilation, kitpvp, skywarsy atd. Potom také nemohu zapomenout na skvělé eventy, které AT připravil (Hlavně ten s obří věží, do které nás Ateam zavřel, museli jsme přežít a zabít hlavního bosse pigmana). Nikdy na tenhle server nezapomenu, doteď říkám, když se mě každý ptá, jaký je nejlepší server, tak pokaždý odpovím MC Titan i když jsem tu už hodně dlouho nehrála :D Děkuji hlavně Ateamu, který se o tento server skvěle staral, ale i hráčům, kteří se chovali slušně, navzájem si pomáhali a snažili se pomáhat i Ateamu. Bohužel tento server končí, ale vzpomínky na něj budou v mém srdci napořád.

  - nikola21
  Uživatelům sqarefox, _Herbiee, paprika1 a 4 dalším se toto líbí.
 10. Offline

  nikola21 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  24 Říjen 2013
  Počet Zpráv:
  50
  Obdržená lajknutí:
  24
  Reputační body:
  1,016
  A teď mě zajímá, co dělat s těmi 3000 tokeny a 500000 gemy. Šetřila jsem, šetřila a zapomněla je utratit :D :D
  Uživatelům sqarefox, paprika1 a maris se toto líbí.
 11. Offline

  cedrik225 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  46
  Obdržená lajknutí:
  24
  Reputační body:
  934
  Príde mi to ako nedávno kedy som sa prvý krát napojil v roku 2014 a možno aj dávnejšie na prastarý Dinocraft s kamarátmi. Pri tom to je už 8 rokov. Po nejakej chvíli som sa presunul na Galacticraft 1.6.4, kde som strávil pár úžasných rokov a neskôr sa stal aj moderátorom (na xty pokus :D ). Pamätám dobu kedy sa Trochu chcel vzdať a skončiť so všetkým. No malá partia siedmich hráčov a admin teamu sa v roku 2017 pozbierala a dali sme to dokopy a udržali to pri živote. Prešli sme rôznymi verziami a testami až kým sme nevydali nejaký výsledok. No písal sa rok 2019, kedy som sa musel aj ja posunúť v živote ďalej. MCTitan bol súčasťou značnej časti môjho života. Ďakujem všetkým, ktorí boli jeho súčasťou ❤️

  PS: Bolo by vcelku fajn nostalgicky zapnúť Galacticraft server s nahratym starým svetom, stretnúť sa tam a vidieť opäť tie megastavby :)
  Uživatelům Ancarie, sqarefox, paprika1 a 4 dalším se toto líbí.
 12. Offline

  AnnKaZe Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  9 Červenec 2017
  Počet Zpráv:
  279
  Obdržená lajknutí:
  384
  Reputační body:
  869
  Jeden by řekl, že už to nebude nikdy jako dřív... Není ovšem důležité co by, kdyby... Je vždy důležité uchovat si ty hezké vzpomínky. Bez ohledu na to, jestli byly časy dobré nebo zlé, pouze s odstupem času člověk začne vidět věci i z jiné perspektivy, jež mu byla tehdy skryta.

  Byly to hezké roky strávené tady, které rozhodně dali i spoustu užitečných věcí do života. Bez ohledu na to, že to byl "jen" minecraft, bude stále v mých vzpomínkách.

  PS: pokud najdu nějaké screeny ze stareho disku, určitě je sem přidám.
  Uživatelům MspikeLP, Ancarie, sqarefox a 5 dalším se toto líbí.
 13. Offline

  krysak57 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  20 Říjen 2013
  Počet Zpráv:
  1,130
  Obdržená lajknutí:
  365
  Reputační body:
  1,211
  Celkem mě děsí že většinu těch „historických" fotek spawnuů a td., co tu Night a ostatní posílali, znám. Asi už taky nejsem nejmladší no. Stejně tak mě překvapuje kolik starých známých jmen se tu objevilo i když to je už minimálně čtyři roky co jsem to tu zapíchl.

  Chtěl jsem moudře zacitovat „vše dobré jednou končí", ale koukám že už mě několik lidí předběhlo a jdu s křížkem po funuse...

  Mastit kostky jsem tu začal někdy v květnu 2013, když naši odjeli na dovolenou na zaoceánskou loď s dalšími dvěma sourozenci a já zůstal doma protože se prý musim učit... Později jsem zjistil že to bylo protože mladší děti jeli zadarmo a já už byl prostě moc starej.
  Tehdy jsem zjistil že dokáži rozjet minecraft na počítači i když tam byla nějaká „dětská" opatření. No zkrátka, místo učení jsem po odpolednech mastil kostičky a dědovi který mě hlídal jsem tvrdil že se učím angličtinu skrze ten nový program. Zkrátka jeden z nejlepších týdnů mého dětství.

  Screenshoty už žádné nemám pač nepřežily všelijaké reinstalace systémů a td. Nicméně jsem tu vyhrabal jednu fotku ze srazu části AT, co se konal někdy na začátku května 2016. Myslimže ji i tehdá Night dával „na zeď" tak snad mě zbytek zúčastněných neukamenuje. Až na Anc za částečné odhalení identity, pač z fotky je asi celkem jasné kdo zdobí jen spodní část stromku. Kdyžtak jsem aspoň takhle na závěr trumfnul to když pan hoch Chaluha Cycan odhalil IP build serveru. Tim že kdysi do JFF postnul nějakou fotku kde předstíral že je chaluha a pak se nám tam chodili nezvaní hosté.

  Jek už to mnozí zmiňovali, působení v AT mi také mnoho dalo, ať už to bylo to že jsem se tehdá začal učit Javu abych mohl psát pluginy (na čež sice nikdy nedošlo, ale z nabitých dovedností jsem pak těžil alespoň při studiích), přes krátkodobý zájem o pěstitelství tropických rostlin (zdravíme Larryho), až po to že jsem tam poznal některé lidi se kterými jsme zůstali v nějakém kontaktu i po tom co jsme se na kostky vydlábli.

  No těšil jsem se že to zvládnu udělat krátký, ale moc se nezadařilo...
  Užívejte života a běžme každý svou cestou, třeba se zase u něčeho jiného v budoucnu setkáme.
  Zdraví Krysa z asteroidu.
  Uživatelům sqarefox, ptkopysk10, paprika1 a 7 dalším se toto líbí.
 14. Offline

  Goffi Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  28 Červen 2018
  Počet Zpráv:
  26
  Obdržená lajknutí:
  21
  Reputační body:
  506
  The man, the legend goffi22 je tu.
  Začínal jsem tu hrát 2014 a je to celkem nostalgic a emotional. Pamatuju si, že jsem vždy hrál kitpvp (potom survival) a furt mě zabíjel spacemichi00 a Ice_Vortex nebo Weqy. Poté survival - zde je pár hlavních bodů co si ujasníme
  1. Já a Twixe jsme byli nejlepší sběratelé vzácných itemů na survivalu.
  2. Před posledním wipem na survivalu jsme měli s Twixe shulker box plných op itemů třeba jako Bedrocky, Command blocky atd... Schovaný u nás v domě. raton21 si totiž z nějakého důvodu commandem povolil truhly co měl u sebe doma, kde ty OP věci měl. Já jsem se tam samozřejmě probugoval a našel ty truhly, a stal se totálnim juggernautem hoši jo? Vzpomínám na to velice rád, protože jsem měl obrovskou radost, když jsem tyto itemy měl. Poté přišel ten wipe ale to už je jiná story. Pamatuji si, jak jsme dali jedny z OP itemů k nám do vitríny a mysleli si, že nejsou nějak OP, ale měli enchanty třeba prot 1000. Glamo na to samozřejmě přišel a vyčořil ty dva itemy z vitríny, kde mě pak vyslýchal. Já to zakecal největším trash talkem a blbostma a vyšlo mi to (get smoked Glamo). Ten OP Shulker box jsem pak uchovával do wipu a vyhrál jsem sběratelství vzácných předmětů na plné čáře před - kerecman100, Emko1234, Hebberd, MSPikeLP, Rimini nebo co to bylo, Foxy_br atd...
  3. Incident 2 bedrocky - Jednoho dne jsem vyžebral somehow 2 bedrocky, které mi také Glamo žčořil. 2 bedrocky mi dal jeden z modů, ale nechtěl jsem ho napráskat, tak jsem řekl, že jsem je našel ležet v přírodě.
  4. Incident Valaška - Ultimátně komplikovanou metodou jsem zčořil hráči Foxy_br jeden vzácný předmět, co pak řešila i Ancarie. To jsem taky zakecal a dostal ban jen na dva dny a opět uchovával tento předmět až do wipu.
  5, Nebyl jsem v tu dobu úplně mctitan morální hráč a taky na to nejsem pyšný, ale the game is the game.
  6. Když jsem tedy poprvé hrál na titanu, bylo mi 9. Teď mi je 17 a jsem dvojnásobný mistr republiky v boxu.
  7. Mctitan také tvořil part z mého dětství a budu na něj vzpomínat jen dobře a díky všem lidem (nebudu tu vyjmenovávat 500 lidí) se kterými jsem se na serveru bavil.
  Special thanks goes to: Ancarie, Raton21, Fragheda, Ice_Vortex, rasto9, Emko, Enchant, Kerecman100, Krystof12345, Golgak, demon1419, Timon_CZE, Meruem, Spacemichi00 - Opravdový OGs, jestli jsem někoho zapomněl, sry ok
  Legenda titánu
  Čus
  Uživatelům Swetiee, sqarefox, ptkopysk10 a 6 dalším se toto líbí.
 15. Offline

  Weqy Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  7 Srpen 2018
  Počet Zpráv:
  133
  Obdržená lajknutí:
  76
  Reputační body:
  621
  to asi znamena, ze svoj titan rank naspat nedostanem, ze?


  ngl, server som si uzil, az na par banov(ktore su doteraz nepravom, haha), anyway gl irl :p
  Uživatelům sqarefox, samkara44, __cocoaa__ a 2 dalším se toto líbí.
 16. Offline

  Michaelz1096 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  26 Červenec 2015
  Počet Zpráv:
  6
  Obdržená lajknutí:
  7
  Reputační body:
  71
  Hodně štěstí je to škoda já nemohl migrovat účet přes půl roku no :-( Tímto se loučím se všemi co jsem měl tu čest hrát a bavit se tohle byl hodně dobrý server s fajn komunitou kde jsem za dobu co jsem tady byl poznal hodně lidí některé jsem nemusel někteří byly fajn každopádně vzpomínky zůstanou a ať se daří. Byl to super server.
  Uživatelům sqarefox, paprika1, samkara44 a 4 dalším se toto líbí.
 17. Offline

  pastasXDDD Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  30 Září 2017
  Počet Zpráv:
  326
  Obdržená lajknutí:
  150
  Reputační body:
  621
  Gl irl chlapaci, dik za vsechnu prdel na serveru.
  Uživatelům sqarefox, Nightik, ptkopysk10 a 4 dalším se toto líbí.
 18. Offline

  SUPPLYCZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  20 Září 2017
  Počet Zpráv:
  52
  Obdržená lajknutí:
  22
  Reputační body:
  616
  i tuhle historickou fotku spawnu ? :D
  https://ctrlv.cz/tg48
  Uživatelům sqarefox, Ancarie, paprika1 a 3 dalším se toto líbí.
 19. Offline

  Lord z G Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  9 Červenec 2014
  Počet Zpráv:
  58
  Obdržená lajknutí:
  23
  Reputační body:
  916
  I když už dlouho MC nehraju tak jsem mel tento server nejradsi. Dekuji za vasi tvorbu a cas ktery ste tomuhle projektu venovali abychom my hraci zde mohli travit hodiny a hodiny casu. Nemuzu uverit ze uz je to 8 let... diky za vse. KillMe1986
  Uživatelům sqarefox, Ancarie, paprika1 a 2 dalším se toto líbí.
 20. Offline

  Nuimi Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  24 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  49
  Obdržená lajknutí:
  9
  Reputační body:
  881
  Sice tomu bude nějaká doba co jsem naposledy mohl být online na některém ze svých oblíbených serverů, ale pokaždé když jsem mohl hrát a užívat si jen to že jsem tvořil a budoval to co nikdo přede mnou, bylo něco neskutečného. Hraním zde jsem trávil obrovské množství času a byl jsem schopen vstát i ve 3 ráno jen abych byl na serveru první a mohl toho stihnout co nejvíce i před školou.

  Škoda je že postupem času bylo školy, práce a rodinných povinností více a já tak nemohl být déle zde.

  Každá chvíle zde strávená mi však dodala vždy trochu štěstí navíc a já se vždy těšil na chvíli kdy se vrátím a postavím si další habitat pro nějaké svoje zvíře.

  Škoda že projekt takto končí, ale říká se že vždy vše dobré má svůj konec a hold konec přišel teď ať se nám to líbí či nikoli.

  Všem přeji hodně zdaru a snažte si udržet toho svého vnitřního stavitele i na dále
  Uživatelům sqarefox, Ancarie, maris a 2 dalším se toto líbí.