MC Titan Rozloučení a oficiální ukončení projektu MC Titan

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 7 Červenec 2022.

 1. Offline

  Yiito Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  17 Březen 2018
  Počet Zpráv:
  18
  Obdržená lajknutí:
  11
  Reputační body:
  516
  ❤️
  Uživatelům Granta, _BuildMaster_, Nightik a 4 dalším se toto líbí.
 2. Offline

  _Herbiee Lobby Moderátor

  Zaregistrován:
  4 Duben 2014
  Počet Zpráv:
  198
  Obdržená lajknutí:
  44
  Reputační body:
  1,069
  Nevím co říct, nevím co psát. Sedím před obrazovkou a dočítám poslední řádky dost možná posledního příspěvku na hlavní stránce ''titánu''.

  Ale teď vážně. Díky tomuhle menším světě v tom velkém jsem měl možnost poznat plno úžasných lidí. Strávil jsem tu snad i ty nejskvělejší roky mého dětství a dokážu naplno a s velkým srdcem říci že vlastně ani teď těch probdělých nocí kdy jsem s chutí tu s vámi neustále něco kutil vůbec nelituju.

  Díky.
  Uživatelům _BuildMaster_, ptkopysk10, zyzy a 8 dalším se toto líbí.
 3. Offline

  Bertik23 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  27 Duben 2015
  Počet Zpráv:
  839
  Obdržená lajknutí:
  226
  Reputační body:
  1,056
  Hledal jsem screenshoty, moc jsem toho nenašel. Ale podělím se aspoň o to, co přežilo.

  K nalezení jsou zde https://imgur.com/a/NwAcsg3
  Uživatelům _BuildMaster_, ptkopysk10, Ancarie a 3 dalším se toto líbí.
 4. Offline

  MusicVampire Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  28 Duben 2016
  Počet Zpráv:
  928
  Obdržená lajknutí:
  444
  Reputační body:
  959
  Zdravím... Po extrémní době.
  Přiznám se, že ačkoliv už v AT nejsem nějaký ten rok, občas sem chodím a tajně jsem špehoval dění a vlastně celkově, jak se někteří človíčci mají.
  To, že jsem nyní narazil na oznámení o ukončení projektu mě na jednu stranu překvapilo i nepřekvapilo. Pořád jsem měl názor, že "pokud žije MCT, žije CZ/SK minecraft scéna", ale na druhou stranu jsem si všiml, že poslední dobou servery (až na survival) byly mrtvé. Je to nesmírná škoda a dost mě to rozesmutnilo, avšak všechno jednou končí.

  Něco málo z mé historie, na kterou jsem hrdý a rád na ní vzpomínám. Na samotný projekt jsem narazil roku 2014 tuším a můj první server, který jsem hrál, byl galacticraft. Zde započala moje cesta MC Titánem. Vzpomínám si, jak jsem spamoval Montera Pepu, že mi někdo rozgriefoval base a že jestli je možnost získat věci zpět. Chudák. :D Věci jsem nikdy zpět nezískal. :( :D :D Roku 2015 jsem přesídlil na Dinocraft a právě zde i začala má etapa v AT. Tehdá tu byl ještě Vaniron, který mě (ne)zaučil a já tak ošáhaval všechno sám. Už jsem to určitě i vyprávěl, ale byl čas, kdy se mi povedlo zabanovat sám sebe a tajně jsem obvolával moderátory, aby mi dali unban, protože mi bylo nesmírně trapné jít za Ancí či Nightem a požádat o unban. :D :D

  Má éra tyranie (jak by někteří řekli *ehm ehm* zyzy /jk) trvala pár let - tuším, že 2 či 3 roky. Společnými silami jsme usilovali o vylepšování Dinocraftu a hrdě musím říct, že po většinu doby, co jsme se ho ujali s Nightíkem, měl server přes 30 hráčů denně. Nicméně... Jak doba šla dál, tak šel dál i minecraft a bohužel padlo jedno z (pro mě) bolestných rozhodnutí a to, zrušit podporu Dinocraftu a věnovat se Dinománii. Na druhou stranu, i dlouho po tomto oznámení zde hrálo spousta hráčů. Jakmile Dinocraft skončil, tak ve mně umřela polovina Minecraft hráče a - abych byl upřímný - Dinománie mě nikdy nezaujala. A tak má éra skončila - tuším, že roku 2017-18? Už se nepamatuji. Ta moje cucácská paměť. ;)

  Bylo to těžké rozhodnutí, ale bylo na čase jít dál. Nicméně jak jsem se již zmínil na začátku této "slohovky; na MC Titan mám super vzpomínky, stále mám v srdci některé jedince a členy AT. Celkově hraní na MCT mi dalo mnoho zkušeností a jsem rád, že jsem se tu roku 2014 ocitl.
  Touto cestou bych chtěl poděkovat Nightíkovi za to, že jsem mohl být součást skvělého projektu a AT
  Ancarii za to, že je to skvělá osoba, která mi vždycky pomohla, když bylo nejhůř.
  Cycanovi, který mi sliboval, že mě u sebe na Slovensku ubytuje :D /jk - za to, jak fajnově se s ním kecalo.
  Pítrovi, že dokázal vždycky všechny rozesmát a i když bylo období, kdy to pro něho bylo těžké, tak stejně vydržel a zůstal s námi.
  Zyzy, která se neskutečně za ty roky změnila k nepoznání a jako jedna z mála hříšnic té doby to dotáhla vcelku daleko.
  Zbytku tehdejšího AT (kolegů), se kterými jsme neúnavně pracovali (mrk mrk) a snažili se dělat projekt více než nejlepším
  A především celé MCT komunitě, protože jak bylo již řečeno, bez vás všech by to nešlo a tento projekt by nefungoval tolik let, které byly skvělé.

  Hodně štěstí, zdraví a lásky všem. Bylo mi ctí.
  MusicVampire
  Uživatelům _Herbiee, Speedy11CZ, _BuildMaster_ a 8 dalším se toto líbí.
 5. Offline

  sqarefox Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  12 Červenec 2019
  Počet Zpráv:
  9
  Obdržená lajknutí:
  22
  Reputační body:
  91
  Já také přidám pár screenu. Všechny jsou teda posbírané z fóra z jinejch účtů, které mi patřily. https://imgur.com/a/hoXqn5N
  Některý fakt stojí za to... :D
  Uživatelům SumanxCraft, _BuildMaster_, ptkopysk10 a 3 dalším se toto líbí.
 6. Offline

  paprika1 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  1 Leden 2020
  Počet Zpráv:
  46
  Obdržená lajknutí:
  57
  Reputační body:
  434
  Ahojte,

  tak už je to tu... konec MCT, kdo to v poslední době nečekal, tak musel být pěkně naivní. Nicméně, chtěl bych poděkovat všem lidem se kterými jsem dělal bordel, ať už na Lobbíčkách, tak na Pokeminu/PokeCloudu... za všechny provolané hodiny na TSku, za veškeré blbosti, co jsme spolu dělali.. už je to přibližně 8 let, co to tady s vámi táhnu a co jsem vám tady podporoval. :)

  Kvůli MCT jsem potkal spoustu fajn lidí se kterými se bavím dodnes a jsem za to nesmírně vděčný, že mi to mohl právě umožnit server jako je MCTitan. Ať už jste mě měli rádi, či nikoliv, tak jsem rád za každého, kdo mi jakýmkoliv způsobem napsal, ať už potřeboval s něčím pomoct, nebo se chtěl jen tak pobavit o něčem, popřípadě jsem rád i za ty, kteří si jen přišli vylít srdíčko v podobě nadávek, vykouzlili jste mi vždycky úsměch na tváři a proto děkuji i vám.

  Pamatuji si ty léta, kdy se psal rok 2015 a o MCT mluvil snad skoro každý, kdo tehdy Minecraft hrál, vzpomínky na tento server určitě nezmizí a doufám, že i přes tento konec se s některými z vás budu nadále potkávat, ať už virtuálně, tak i v reálném světě.

  Speciální díky patří Nightikovi a ostatním členům AT, kteří se podíleli jak na rozvoji serverů, tak i dokázali MCT vytáhnout až do neuvěřitelného hypu, dále chci poděkovat za veškerou pomoc a ochotu v mé moderátorské době, bylo fajn s vámi spolupracovat a jsem nesmírně rád, že jsem se mohl na serveru mého mládí dostat až do takové pozice za všechny ty roky.

  Není nic víc, co bych k tomu dodal, takže vám jen popřeji to nejlepší do života, jestli se už nikde nepotkáme, užívejte prázdnin a dávejte na sebe pozor.

  Mějte se.
  Uživatelům MspikeLP, _BuildMaster_, sqarefox a 7 dalším se toto líbí.
 7. Offline

  xSkill_Cycanx Titan Developer

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  27 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  1,093
  Obdržená lajknutí:
  981
  Reputační body:
  1,534
  Koniec je iba začiatok nového.

  Titán zmenil veľa ľudí vrátane mňa. Našiel to čo som hľadal tak dlho. Každý to pozná, čím chceš byť až vyrastieš? Začalo to iba hraním Minecraftu, potom to bolo hobby a ani som sa nenazdal, a už je to moja práca. Keď som tu začínal ani som netušil, že programovanie bude to čo skutočne chcem. Vďaka titánu som sa naučil veci o ktorých som ani netušil, získal zážitky ktoré ani nie je slovami možné opísať avšak zo všetkého najdôležitejšie, učiť sa na chybách či už iných alebo vlastných (TDC a Chaluha)

  Ďakujem všetkým zúčastneným ktorí sa podieľali na tomto projekte či už ako súčasť admin tímu alebo hráči.

  PS: Ja som tie mapy nestratil. Sú na build serveri niekde asi :D

  Attached Files:

  • 2014_aa.jpg
   2014_aa.jpg
   Velikost souboru:
   75.1 KB
   Zobrazení:
   128
  Uživatelům MspikeLP, Speedy11CZ, _BuildMaster_ a 9 dalším se toto líbí.
 8. Offline

  Larry010 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  27 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  106
  Obdržená lajknutí:
  238
  Reputační body:
  1,051
  Ach, jako by to bylo včera, co mi Cycan smazal mou první mapu se stavbami, Nightik poslal první (dost teda slabou) výplatu a co jsem se Ancarii začal bezostyšně smát za to, že si kvůli svojí výšce může ozdobit jen dolní polovinu vánočního stromečku. Forever in our hearts, ako by Meky Žbirka povedau.

  Na MekTytánu jsem v AT skončil v roce 2017 coby builder, Minecraft mi totiž tehdy přestal dávat smysl, uvědomil jsem si, že se chci posunout dál, jiným směrem. Ale i po této přenešťastné události, u které museli jistě všichni držet slzy, jsem věděl, že není všemu konec, a minimálně s výše jmenovanými se scházíme každoročně osobně, abychom drželi tato (doufám, že už doživotní) přátelství a zároveň se posmívali Cycanovi.

  Životní moudra nečekejte, na to nejsem tak starý jako Nightik. Tady máte namísto toho jedno vzpomínkové video, které je založeno na pravdivých událostech. Endžoy a žijte šťastně.

  www.youtube.com/watch?v=4zPzHCAtmck

  EDIT: až teď si všímám, že se to přiložené video (asi nikomu?) nezobrazuje, Nightiku, buď hrdinná deus ex machina, sestup z výšin a zachraň tuto bezprecedentně ošemetnou situaci.
  Uživatelům MspikeLP, Speedy11CZ, _BuildMaster_ a 10 dalším se toto líbí.
 9. Offline

  makafukas Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  29 Srpen 2017
  Počet Zpráv:
  5
  Obdržená lajknutí:
  6
  Reputační body:
  86
  Škoda no, bolo to naozaj super. :D
  Uživatelům _BuildMaster_, sqarefox, Nightik a 1 dalšímu se toto líbí.
 10. Offline

  SUPPLYCZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  20 Září 2017
  Počet Zpráv:
  52
  Obdržená lajknutí:
  22
  Reputační body:
  616
  to už se ukončily servery ?
  Uživateli maris se toto líbí.
 11. Offline

  thulox11 Lobby Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  25 Listopad 2013
  Počet Zpráv:
  1,380
  Obdržená lajknutí:
  607
  Reputační body:
  1,517
  Uživateli maris se toto líbí.
 12. Offline

  Fox3 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  8 Květen 2021
  Počet Zpráv:
  28
  Obdržená lajknutí:
  18
  Reputační body:
  206
  Pokud se něco nezměnilo, tak až na survival ano
  Uživateli maris se toto líbí.
 13. Offline

  samkara44 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  31 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  298
  Obdržená lajknutí:
  104
  Reputační body:
  1,166
  Fuuu tak toto je riadna škoda :(. Hoci som tu prestal aktívne hrávať už v 2016/2017, stále mám svetlé spomienky na to, ako som tu denne hrával prakticky už od vzniku v 2012 (pod nickom samko a ešte predtým, ako vznikol creative). Pamätám si na prvých modov/adminov (vtedy myslím že ešte len What/Whutik, Stone, Rasnak, neskôr Ardyx (RIP), Haktes, Pucmelak, Monter_Pepa, Ancarie...), aj na prvý tekkit, FtB, survival games, annihilation, rovnako aj prvé fórum.
  Škoda že to tu neskôr začalo upadať (čo sa počtu hráčov týka). Každopádne hrával som tu rád a je škoda, že musel prísť koniec.
  GL všetkým, čo tu hrávali a ktorých som stretol.
  Majte sa.
  Uživatelům Speedy11CZ, _BuildMaster_, ptkopysk10 a 6 dalším se toto líbí.
 14. Offline

  DemonKnightSvK Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  10 Březen 2017
  Počet Zpráv:
  29
  Obdržená lajknutí:
  18
  Reputační body:
  591
  Som sklamaný z toho že sa tento projekt končí, ale zároveň aj štastný, že som mohol zažiť na tom servery veľa zážitkov od tých zlých, po tých dobrých. ďakujem každému jednému za ten strávený čas čo sme spolu hrávali. Je mi to ľúto, no nikdy nie je nič večné, vždy sa musí niečo niekedy skončiť. Každému jednému prajem do života len to najlepšie, dúfam, že bude štastný a bude sa mu dariť. Ahojte!
  Uživatelům MspikeLP, _BuildMaster_, sqarefox a 6 dalším se toto líbí.
 15. Offline

  Wery Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  5 Červenec 2016
  Počet Zpráv:
  79
  Obdržená lajknutí:
  97
  Reputační body:
  746
  Zdravím to mě mrzí, sice jsem tu s pauzama hrála jen od 2016 ale mc titan byl pro mě nejlepší server ze všech. Čest jeho památce a klobouk dolů za tolik let na scéně.

  Jen dotazek : mapa nebude ke stažení? Ráda bych si nechala vzpomínku na tento úžasný projekt a hodiny strávené stavením na tomto serveru. Takovou památku.

  Děkuji všem a hlavně těm kteří se na MC titan podíleli. Opravdu kus práce, promyšlenost a skvělý tým. ❤️
  Uživatelům _BuildMaster_, ptkopysk10, sqarefox a 4 dalším se toto líbí.
 16. Offline

  Fox3 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  8 Květen 2021
  Počet Zpráv:
  28
  Obdržená lajknutí:
  18
  Reputační body:
  206
  Tak survival zatím ještě běží, tek se můžeš zastavit :)
  Uživateli sqarefox a maris se toto líbí.
 17. Offline

  Wery Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  5 Červenec 2016
  Počet Zpráv:
  79
  Obdržená lajknutí:
  97
  Reputační body:
  746
  Jo to já vím ale chtěla jsem aktuální mapu je stažení. Na hraní teď čas moc nemám přes léto, ale ráda bych si ji jako vzpomínku uchovala
  Uživateli maris a paprika1 se toto líbí.
 18. Offline

  Ancarie Správce Lobíček

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  28 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  8,241
  Obdržená lajknutí:
  2,676
  Reputační body:
  1,814
  Dokud server běží, tak se mapa ukládat a dávat veřejně na stažení nebude, jelikož je stále aktivní. Když budeš mít chvilku volnou, můžeš se kdykoliv stále na Survival zastavit a zahrát si nebo něco do mapky přidat. Až nadejde den, kdy se i Survival vypne, mapa se poté dá ke stažení.
  Uživatelům sqarefox, ptkopysk10, maris a 1 dalšímu se toto líbí.
 19. Offline

  Wery Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  5 Červenec 2016
  Počet Zpráv:
  79
  Obdržená lajknutí:
  97
  Reputační body:
  746
  Dobře to jsem chtěla "slyšet". Já že už to chystáte vypnout v nejbližších dnech. Díky za odpověd.
  Uživateli maris a paprika1 se toto líbí.
 20. Offline

  lotrinka Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  4 Červenec 2014
  Počet Zpráv:
  76
  Obdržená lajknutí:
  27
  Reputační body:
  901
  Děkuji, Děkuji, Děkuji všem administrátorům a Nightikovi za úžasné místo k odpočinku, zábavě a setkávání ! Já i Dell3004 jsme tady strávili intenzivní tři roky, které nám neuvěřitelně pomohly k záchraně vlastního duševního zdravi :) Byl to čas vzácný, pro mě osobně velice cenný. Stále mám vše v živé paměti.
  Myslíme na vás a přejeme vám mnoho štěstí a úspěchů v čemkoliv co děláte.
  Přidávám jeden Minecraft Epos, v nezměněné podobě, z jedné vašich výzev
  Zpočátku bylo těžké přežít, vydat se do neznáma.

  Krajina nádherná, setmělo se, tak jak se dočkat rána?
  První noc jsem se zakopal v terénu kopcovitém,
  ale slime mlaskal vedle neustále,
  o druhé noci už na sloupu jsem visel,
  aby zlí mobové nedosáhli na mne.
  Při třetím rozbřesku jsem se už nebál,
  našel jsem pěkný kout a dům jsem vybudoval.
  Ačkoli maličký byl a mobi útočili,
  já mečem stínal je a zlepšoval své skilly.
  Tak den za dnem na svém si hospodařím,
  zvětšuji dům i farmu, lektvary si vařím,
  při setmění dolů do dungeonu se spouštím,
  materiál pro přežití vykopat si zkouším.
  Na zahradě cedulku umístil jsem na památku,
  mobům co potkal jsem a nepřežili srážku,
  za každého jeden rudý mák jsem zasadil,
  při soubojích se skeletony, spidery a creepery já dobře jsem se bavil.
  Tak dobře živený a vyzbrojen jsem tady,
  v MC TITANu každodenně rozvíjím své klady.
  A protože jak ve hře, tak v životě se stává, doufám, že charakter můj ocení ta pravá.

  S láskou Lotrinka
  Uživatelům paprika1, Speedy11CZ, _BuildMaster_ a 8 dalším se toto líbí.