MC Titan Rozloučení a oficiální ukončení projektu MC Titan

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 7 Červenec 2022.

 1. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,433
  Obdržená lajknutí:
  5,983
  Reputační body:
  2,071
  Milí hráči a přátelé,

  Dnes tomu je již přes neuvěřitelných 10 let, co jsem já osobně s řadou dalších kamarádů, propadl hře jménem Minecraft. Jako pro ostatní, tak i pro mne to nebyla jen obyčejná hra, ale možnost si budovat svůj vlastní svět a sdílet jej s dalšími spoluhráči. Z nevinného hraní a zábavy se stala myšlenka, která vedla k založení soukromého malého serveříku, který se záhy proměnil ve velkolepý koníček - MC Titan.

  logobig.png

  Bylo nebylo!
  Kdo by vůbec tenkrát v roce 2012 tušil, že to bude dlouhá cesta, která skončí až v roce 2022. Cesta, která nejenom mně, ale i řadě ostatních ovlivnila, či dokonce změnila, život. Cesta, během které jsem potkal mnoho úžasných lidí a naučil se mnoho nového. Cesta, která občas přecházela v opravdu divokou jízdu a vyžadovala mnoho sil a převelikou mentální kapacitu, ale s ohlednutím zpět mohu jen konstatovat, že bych rozhodně tyto cenné zkušenosti a vložený čas za nic neměnil.

  Vše to začalo, kdy prakticky Minecraft byl v plenkách, ale řadě z nás bylo jasné, že se jedná o velkou věc, která ještě neukázala svůj plný potenciál. Čím více jsme se do něj ponořovali, tím více jsme přicházeli na nové a nové aspekty, které můžeme využít a obohacovat jimi MC Titan. Tedy vymýšlet, stavět a utvářet nový obsah všemi možně dostupnými prostředky. Stejně tak jako programovat si namíru a technicky zajišťovat, co je nutné. Poté vše rozvíjet a samozřejmě sledovat, jak si ostatní užívají toho, co jsme zde vytvořili a to je to, co minimálně mně, ale jistě i ostatním, dodávalo energii a zápal pro další práci, objevy a nápady, do kterých se dále můžeme pustit. Samozřejmě ne vždy se dařilo, ale to je součást života. Díky omylům se člověk učí a z věcí, které jej dostanou na kolena, se může oklepat a pokračovat dále.

  Jak se to mohlo stát?
  Pravděpodobně se řada z vás sama sebe ptá, proč k tomuto došlo a jak je to možné? Odpověď může být jednoduchá i složitá. Pokud se podíváme na hlavní problém, tak realita je taková, že ať se nám to líbí, nebo ne, řada kmenových jedinců v rámci admin teamu, mě nevyjímaje, již nemá tolik volného času, aby se naplno mohla věnovat agendě kolem správy, vývoje, tvorbě obsahu a dalších esenciálních věcí nutných pro chod projektu a jeho serverů. Pracovní nároky a soukromý život více a více všem interestovaným ukrajoval i ty poslední zbytky volného času až do chvíle, kdy bylo již jasné, že situace je již neřešitelná a jsme v pomyslném patu, který nás samozřejmě všechny aktivní jedince v admin teamu sužoval, protože máme stále mnoho plánů a nápadů, které ale prostě nemáme kapacitu na to realizovat. Proto došlo z mé strany k rozhodnutí, že se nemá cenu více trápit a odhodlat se k nelehkému řešení.

  Není všem dním konec...
  Samozřejmě za MC Titan děkuji bez rozdílu všem hráčům, kteří stále hrají, či hráli, na projektu a doufám, že to je a vždy bylo místo, na které budeme ještě všichni společně dlouho v budoucnu vzpomínat. MC Titan nebyl nikdy o co největší komunitě hráčů, která měla dosahovat závratných výšin. I když jednu chvíli zde hrálo tisíce hráčů napříč různě zaměřenými servery, nikdy to nebyl ten hlavní cíl. Leč bych ale lhal, kdybych řekl, že to nebyla velice příjemná skutečnost.

  Prioritně projekt byl ale o tom vytvářet virtuální místečko pro všechny hráče, hledající něco jiného a odlišného, než bylo nabízeno všude kolem. Nechci otřele říkat originálního, ale něco, co má svoji vlastní pomyslnou duši a kouzlo. Místo, které by nebylo jen na potřebu zabití času, ale právě pro pocit, že je součástí skvělé komunity, kde každý, pokud to chce, má své místo jisté kdykoliv a za jakékoliv situace.

  Dále za sebe bych chtěl předně poděkovat všem stávajícím i minulým členům admin teamu, kteří se ať už v jakékoliv fázi podíleli na správě a rozkvětu našeho projektu. Nikdy to nebyla procházka růžovým sadem, ale myslím si, že každý, kdo přiložil ruku k dílu, může být na co pyšný. Za onu dlouhou dobu se v admin teamu vystřídaly stovky osob a já jsem rád, že jsem každého mohl potkat a spolupracovat. V dobrém i zlém. :)

  Budu rád, když se zde do tohoto topicu podělí každý o své vzpomínky a historii, případně rozloučení. Je to na každém, co mu sedne. V navazující novince jsou poté již techničtější informace k tomu, co bude následovat.

  V příloze jsem ještě vybral kolekci náhodných obrázků z MC Titanu, které zachycují různorodé chvíle projektu. Pokud máte své screenshoty, se kterými se chcete podělit, tak sem s nimi! :)

  Rád bych všem popřál štěstí, ať se každý drží toho, na čem mu záleží a doufám, že se opět shledáme u něčeho nového a neznámého.

  S láskou, Nightik

  Předešlá novinka vysvětluje do podrobna konkrétnější kroky, co toto znamená pro servery. Prosím, přečtěte si i ji pro více informací!

  Attached Files:

  Uživatelům Narcius, HellBoy24, Granta a 24 dalším se toto líbí.
 2. Offline

  Deivos654 Pokécloud Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  19 Květen 2014
  Počet Zpráv:
  1,505
  Obdržená lajknutí:
  527
  Reputační body:
  1,269
  RIP
  Navždy ve vzpomínkách :oops:
  Uživatelům czMirek, zyzy, Speedy11CZ a 8 dalším se toto líbí.
 3. Offline

  maris Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  30 Duben 2017
  Počet Zpráv:
  184
  Obdržená lajknutí:
  89
  Reputační body:
  821
  Hodne stesti vsem, nezapomenu na Vas :(
  Uživatelům angel_heart_, ninjazabiak, __cocoaa__ a 10 dalším se toto líbí.
 4. Offline

  Sertorius88 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  9 Únor 2017
  Počet Zpráv:
  727
  Obdržená lajknutí:
  343
  Reputační body:
  911
  Nepopírám že to nevhání slzu do oka, přeci jen jsem tu strávil patřičnou část svých mladistvých let i přes všechen můj trashtalk a hádky nemůžu říct že bych si hraní zde neužil.. No moje hraní zde si neužila většina hráčů, ale to je jiná věc. Díky Mc Titanu jsem poznal pár skvělých lidí kamarádů které mám stále takže za to mohu serveru jen poděkovat. Ačkoliv jsem na serveru nebyl již víc než rok, určitě bych rád ještě někdy viděl z nostalgie to všechno co servery na kterých jsem hrál proto mě zajímá jestli se herní mapy zpřístupní ke stažení? Nebudu se zde omlouvat tahle doba už je dávno pryč jen bych rád poznamenal že i přes hádky a neshody respektuji práci kterou do serveru Admin Team vložil a cením si toho že jsem díky nim měl místo kde se kreativně i jinak vyřádit.

  Takže děkuju všem za ta léta... těch zážitků a historek to by bylo na hodiny povídání.
  Uživatelům _BuildMaster_, Kkobari, Wabik a 6 dalším se toto líbí.
 5. Offline

  sqarefox Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  12 Červenec 2019
  Počet Zpráv:
  9
  Obdržená lajknutí:
  22
  Reputační body:
  91
  Sakra bude mi to tu chybět. Do dneška si pamatuji jak jsem se k McTitanu dostal - bylo to díky tekkitu (tenkrát ještě 1.2.5.). Pokud si dobře pamatuji, tak jsem koukal na nějakého youtubera (tenkrát se ten pojem asi ještě nepoužíval, nebo nebyl tak profláklej jako dneska) kterej ho hrál a hrozně mě to zaujalo. Tak jsem začal hledat na internetu tekkit ke stažení (technic launcher nepřipadal pro warezáka v úvahu) a objevil jsem McTitan (díky tomu, že jste tu měli launcher).
  Když to tak vezmu tak na tomhle serveru jsem prožil celý svoje "minecraftový" dětství (v podstatě jedinej server - kromě Epesu kde jsem občas hrál). Prožil jsem tu spousty vzpomínek - jak těch pozitivních - převážně na technických serverech, které podle mě neměly na CZ/SK scéně konkurenci, tak pár i těch negativních - převážně na creativu, ale za to jsem si mohl částečně sám + každý "mctitan veterán" ví, co za zvěrstva se občas na creativu dělo...:D - takový devadesátky bych pomalu řekl).
  Pamatuji si, když jsem tenkrát asi v 8. třídě měl psát písemku z chemie na tabulku prvků a prd jsem uměl (jako vždy ostatně:D ), ale dokázal jsem naučit zkratky prvků díky tekkitu (nebo to bylo FTB?), protože tam každej item měl pod sebou chemickou zkratku (iron ingot Fe apod.) a tak jsem po prvé a naposledy za život měl 1 z chemie:D.
  Každopádně budete mi všichni chybět a můžu vám garantovat, že na McTitan jen tak nezapomenu...


  Mimochodem, kdyby někdo věděl o nějakém technickém CZ/SK serveru, který má alespoň trošku aktivní komunitu, tak mi dejte prosím vědět.

  Loučí se s váma všema sqarefox (nebo taky coal154 a spousta dalších nicků na který si už nevzpomenu).
  Uživatelům _BuildMaster_, phasianus, samkara44 a 5 dalším se toto líbí.
 6. Offline

  Fox3 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  8 Květen 2021
  Počet Zpráv:
  29
  Obdržená lajknutí:
  19
  Reputační body:
  306
  Ahoj
  Jsem na Titanu něco přes rok a byla to skvělá doba. Obdivuji jak tohle dali dohromady a chci poděkovat celému A-teamu za jejich často nelehkou práci.

  Zdravím a hodně štěstí v dalsším životě a hraní čehokoli :)

  Nechacha12

  P.S. Dokud pojede alespoň survival, já tam budu. XD
  N.
  Uživatelům _BuildMaster_, paprika1, maris a 5 dalším se toto líbí.
 7. Offline

  Dianor Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  15 Březen 2021
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  15
  Reputační body:
  306
  Ahojky, moc vám všem děkuji za to že to tu je a bylo. Poznala jsem tu pár neuvěřitelně užasných lidiček a možnost pochlubit se svímy stavbami plus pokecat je naprosto nedocenitelná. A ano i když mi je třicet tak opravdu nekamarádím s českým pravopisem a za to se omlouvám. Ale to že jste vytvořily něco tak užasného a pro velké procento lidí plus jste ještě něco přidaly... tleskám a klaním se. Nakonec nezbívá nic jiného než říc sic obyčejné ale nedocenitelné Děkuji
  Uživatelům _BuildMaster_, paprika1, maris a 6 dalším se toto líbí.
 8. Offline

  xXPeter Správce

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  6 Listopad 2015
  Počet Zpráv:
  7,573
  Obdržená lajknutí:
  2,410
  Reputační body:
  2,614
  Ahojte,
  V prvej rade sa chcem poďakovať vtedajšiemu vedeniu Anci a Nightík ktorý mi dali tú možnosť stať sa súčasťou projektu už vtedy to bola neľahká výzva od nuly sa vyšplhať na vrchol a pomáhať s nápadmi na MCTitane. Ďakujem

  Chcem sa poďakovať všetkým členom Admin Teamu terajšiemu a vtedajšiemu ktorý mi vždy pomáhal s testami, zo spojazdnovaním serverov a iných atrakcií pre hráčov.

  Špeciálne poďakovanie patrí hráčom ktorý si prišli naše nápady skúsiť a zahrať, niektorý dostali tresty, niektorý boli pochválený a niektorý sa stali členmi Admin Teamu. Samozrejme im ďakujem že vždy všetko otestovali a našli diery :D

  Pridám veľmi veľa momentiek zo serveru nie každý bude vedieť o čo sa jedná ale tí správny to pochopia. Prajem vám všetkým veľa úspechov a ešte sa hádam uvidíme.

  TDC TOP :)


  Ďakujem Elita! Nádherných 7 rokov s Vami prežitých

  2015-12-09_20.49.52.png 2015-12-16_22.52.23.png 2015-12-25_00.25.41.png 2015-12-25_00.25.46.png 2016-04-04_21.31.25.png 2016-06-26_17.42.41.png 2016-07-04_01.29.42.png 2016-08-28_19.06.59.png 2016-08-30_17.50.26.png 2017-01-04_21.36.37.png 2017-01-12_15.41.30.png 2017-01-18_20.20.01.png 2017-01-21_22.18.06.png 2017-01-21_23.09.05.png 2017-01-29_19.07.08.png 2017-01-29_23.35.31.png 2017-03-26_12.35.55.png 2017-04-09_18.17.09.png 2017-04-09_18.18.09.png 2017-08-25_20.59.41.png 2017-09-30_19.36.16.png 2017-12-23_10.34.47.png 2018-01-14_15.56.20.png 2018-05-02_21.51.00.png 2018-12-30_12.47.12.png 2018-12-30_12.47.48.png 2018-12-30_12.48.20.png 2019-01-05_22.40.47.png 2019-01-05_22.40.55.png 2019-01-05_22.52.05.png 2019-02-13_23.30.03.png 2019-02-19_00.18.55.png 2020-12-31_23.59.28.png 2021-01-02_15.51.28.png 2021-01-05_14.09.10.png 2021-01-12_10.27.23.png 2021-01-12_11.22.11.png 2021-01-26_18.21.49.png 2021-01-27_18.50.54.png 2021-02-21_23.32.36.png 2021-09-04_23.46.26.png
  Uživatelům angel_heart_, czMirek, Ice_Vortex a 14 dalším se toto líbí.
 9. Offline

  Ancarie Správce Lobíček

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  28 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  8,243
  Obdržená lajknutí:
  2,682
  Reputační body:
  1,814
  Do teď nemohu uvěřit tomu, že jsem mohla být součástí této herní komunity přes 9 let. Přijde mi to, jako by to byl minulý týden, kdy jsem se poprvé připojila, během prvních 10ti minut hraní někomu nevědomky griefnula žebřík u baráku a "žila" ve stromě i s veškerým zvířectvem, které bylo pro tehdejší verzi Minecraftu dostupné.

  Mám v hlavě neskutečné množství vzpomínek z dob, kdy jsem byla na serveru nováček a ještě více vzpomínek z dob, kdy jsem byla součástí Admin týmu.

  Prostá vzpomínka, která mi vyvolává úsměv na tváři do dnes je nejspíše ta, kdy jsem procházela kolem své bývalé základní školy a slyšela páreček chlapců jdoucích předemnou, jak si povídají o tom, že budou cheatovat na MC Titanu - a přitom nemají vůbec tušení, že doslova za nimi jde Admin ze jmenovaného projektu. Chlapcům nechyběly zasněné představy o tom, jak budou bohatí a všechno bude naprosto super. Samozřejmě jsem po zaslechnutí tohoto rozhovoru nechala situaci být a šla dál... kecám - ještě týden jsem je sledovala ve hře, než se rozhodli svůj "cheat plán" uskutečnit. Zakončeno "banánem".

  Ne všechny vzpomínky jsou šťastné. Ať už jde o události nebo lidi. Ale kdybych měla možnost věci změnit... nechala bych je stát se naprosto stejně jako se staly, protože bez toho bych nebyla tam, kde jsem teď. Pro mne bude MC Titan mít vždy zvláštní místečko, už proto, že je to místo, kde jsem z části vyrostla, kde jsem získala spoustu doživotních přátel, možná pár nepřátel a nasbírala spoustu životních zkušeností i znalostí, za které jsem velmi vděčná - neměnila bych.

  Za ta léta provozu se projektu podařilo vybudovat úžasné věci a ještě úžasnější komunitu, a jsem hrdá na to, že jsem toho mohla být součástí! Moc vám všem děkuji za ty společné roky a věřím, že se potkáme na dalších životních cestách.
  Uživatelům Haktes, czMirek, Speedy11CZ a 21 dalším se toto líbí.
 10. Offline

  Dianor Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  15 Březen 2021
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  15
  Reputační body:
  306
 11. Offline

  Fox3 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  8 Květen 2021
  Počet Zpráv:
  29
  Obdržená lajknutí:
  19
  Reputační body:
  306
 12. Offline

  Dianor Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  15 Březen 2021
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  15
  Reputační body:
  306
  Ještě o jednu věc bych chtěla poprosit.... at jste staří jakkoli at je situace jakákoli nezbavujte se svého vnitřního dítěte. Bez něj by byl život nuda. XDDD
  Uživatelům paprika1, maris, Fox3 a 2 dalším se toto líbí.
 13. Offline

  sqarefox Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  12 Červenec 2019
  Počet Zpráv:
  9
  Obdržená lajknutí:
  22
  Reputační body:
  91
  Svatá pravda. Proto si i v 21 pořád kupuju lego :D
  Uživatelům paprika1, maris a Sertorius88 se toto líbí.
 14. Offline

  Fox3 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  8 Květen 2021
  Počet Zpráv:
  29
  Obdržená lajknutí:
  19
  Reputační body:
  306
  No mě je 48 a hraju si minecraft XD
  Uživatelům lotrinka, samkara44, paprika1 a 2 dalším se toto líbí.
 15. Offline

  zyzy Dinománia, PokéCloud Hlavní Moderátorka

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  8 Červenec 2018
  Počet Zpráv:
  741
  Obdržená lajknutí:
  138
  Reputační body:
  729
  Děkuji všem za strávený čas. Hlavně "nevychovaným" hráčům, kteří vždy více pobavili, než naštvali :D
  Je škoda, že to musí končit. Je nereálné kolik individuálních lidí jsem zde potkala a kolik kamarádství díky tomuto projektu vzniklo.
  Nikdy nezapomenu na všechny, co jsem kdy poznala a společné časy jako hráčka i moderátorka.
  Uživatelům czMirek, _BuildMaster_, samkara44 a 8 dalším se toto líbí.
 16. Offline

  thulox11 Lobby Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  25 Listopad 2013
  Počet Zpráv:
  1,380
  Obdržená lajknutí:
  607
  Reputační body:
  1,517
  Nic nemůže trvat věčně. Toto platí i u tohoto projektu. Osobně je mi z toho smutno, že tento server, na kterém jsem strávil svoje období puberty a začátky dospělosti je u konce.

  Dovolte mi prosím, abych zde nechal můj malý příběh, jako takovou vzpomínku.

  Psal se rok 2013, kdy jsem se připojil poprvé na tento server (to si ještě pamatuju Ancarii a GothStona jako HMody). Na začátku jsem nevěděl co mám dělat, jelikož jsem moc nehrál Multiplayer. Pomalu, ale jistě jsem se začal zabydlovat a seznamovat se s prostředím, které mi bylo dosud neznámé. Poté jsem se přesunul v roce 2014 na módovaný server Aglaria, kde jsem se připojil do Admin-Teamu jako moderátor a zde začala má kariéra. Po skončení tohoto modpacku jsem měl tu čest se přesunout na Lobby servery, kde jsem zůstal až do konce tohoto projektu a spolu s ostatními jsem se mohl podílet na rozvoji tohoto projektu.

  Chtěl bych poděkovat všem hráčům za to, že jste byli součástí této úžasné komunity a společně jsme si mohli užívat spoustu legrace. Speciální poděkování patří Ancarii a Nightíkovi, kteří mi umožnili vstoupit mezi tak skvělý Admin-Team, kde jsem poznal super lidi, se kterými jsem nikdy neměl žádný problém, vše se řešilo v klidu a mohl jsem se vždy na ně spolehnout. Naučil jsem se tady spoustu nových dovedností. Jsem rád, že jsem zde mezi hráči mohl najít i nové kamarády, které jsem poznal i takzvaně "mimo virtualní svět".

  Všem bych Vám chtěl popřát hodně štěstí , zdraví, úspěchů a ať se vám v životě daří. Nikdy na Vás nezapomenu
  a jak zpívá Freddie Mercury: Show must Go on!
  Uživatelům czMirek, _BuildMaster_, ptkopysk10 a 15 dalším se toto líbí.
 17. Offline

  Hukarus Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  27 Listopad 2013
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  9
  Reputační body:
  871
  Jak už jsem psal na discordu - Nikdo nemá rád loučení, i když řada z nás věděla, že tohle hold přijde.

  Díky za ty strávené chvíle na různých serverech, od Skyblock, Survival po Pokémine či Tekkit.
  Nikdy snad nezapomenu na early fáze pixelmonu, kdy jsem dělal Steel gym leadera,
  či na mou "zacyklenou" wood farmu na Tekkit dle Pechyho.

  Jsem vděčný za tu řadu lidí, které jsem díky MCT potkal a snad se s některýma uvidím i někde jinde :)
  Uživatelům _BuildMaster_, Nightik, sqarefox a 6 dalším se toto líbí.
 18. Offline

  Daniel1CZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  15 Červenec 2015
  Počet Zpráv:
  647
  Obdržená lajknutí:
  256
  Reputační body:
  1,056
  Sakra toto mi nedělejte, ještě mě rozbrečíte. Prožil jsem tady neskutečnou dobu, tolik vzpomínek, tolik momentků, tolik přátel, které jsem získal, ztratil, nebo se s něma pořád bavím. Jsem vám neskutečně vděčný za všechno, co se vám zde podařilo vybudovat a jak jsem jednou už psal ve svém 5 letém výročí: Podařila se vám vybudovat komunita, kde někde jinde nenajdete, takový unikát a myslím, že máte být na co hrdí.

  Bohužel jednou toto přijít muselo a už dlouho se vědělo, že to příjde brzy a určitě. McTitan se dokázal najít ve všem a řekl bych, že i když se lidi tak často nebavili, tak prakticky všichni byli deep down kamarádi, ať už přes naše paření Garticu s Admin Teamem, nebo prozkoumávání nových serverů. Děkuju vám, že jsem mohl být součástí této komunity a děkuju za to, že jsem tu s váma mohl vyrůst, vyspět a že jste mě z větší části ovlivili a vychovali k tomu, abych byl lepším člověkem. Asi již naposledy zde na Mc Titan fóru.

  Daniel1CZ
  Uživatelům Speedy11CZ, _BuildMaster_, ptkopysk10 a 9 dalším se toto líbí.
 19. Offline

  Bertik23 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  27 Duben 2015
  Počet Zpráv:
  839
  Obdržená lajknutí:
  226
  Reputační body:
  1,056
  Už je to dávno, dle account manageru 13. ledna 2015, kdy jsem se poprvé připojil na tento server. Server mi byl doporučen kamarádem. Hrál jsem hlavně minihry, Annihilation, SkyWars a někdy to KitPvP Pak jsem se připojil na SurvivalPvP, našel si pěkné místečko a postavil svůj první domeček. Avšak v cestě byly něčí dveře. A tak jsem se seznámil s thuloxem. Přišel, dveře okoukl, já napsal na fórum a ptko mi je odemk. Postupem času jsem nasbíral dost tokenů z hlasování na zakoupení Guard ranku. Pak někdy přišel wipe Survivalu, tou dobou už prakticky jiné minihry nefungovali. Byl tu Agar, možná Village defense, KitPvP fungovalo dlouho, ale s updatem combatu skoro umřelo. Jediné SkyWars zůstali snad až do konce. Na novém survivalu jsme si společně s wertouskem udělali domeček. Farmy a další, já si pak vymyslel mega zábavní areál, kde jsem tak maximálně vykopal velkou díru a postavil vstup. Zakoupil jsem shulker farmu a vedl celkem úspěšný byznis s shulkerboxy. Taky jsem vyhrál nějakou soutěž a od Laryho dostal rankup, byl jsem tedy už Hero. Z nějaké Hlasovací soutěže jsem pak získal kupón na 100 Kč a dal další rankup na aktuálního Kinga. Těsně (asi tak hodinu) před wipem jsem ještě zakoupil velkou katedrálu. A také vydražil elytru Admina xXPeterMakovec. Na novém a aktuálním survivalu žiju život trosečníka. Mám ostrůvek. Na něm domeček. Moc villagerů (tak moc, že už se dál nemnoží), a velkou sugar cane a bamboo farmu. Vedu dobrý byznis s quartzem. A spíš jsem pomáhal lidem. Pak jsem si chvilku létal po spawnu. Našel všechna zákoutí. Doskákal parkoury. Měl jsem tu "čest" poznat stejducreepera. A dostali jsme se až do dnešní doby. Na začátku korony jsem se tedy ještě nějak nachomítnul na jeden realm, nějak jsem se stal Developerem, stavěli jsme společně s Patrikem a Kkobari svět. Ještě jsem objevil exploit na unlimited realms time (pls don't ban me). Při jedné nehodě jsme měli tu příležitost sblížit se s xXPeterem. Pak jsme sloučily dva realmy. A asi po měsíci to rychle skončilo.

  Toď můj příběh. Pokusím se najít ještě nějaké vzpomínkové screenshoty, ale bohužel, většina je fuč.

  Chtěl by hlavně poděkovat všem členům AT, hlavně v mých počátcích na serveru, kdy mi často pomohli a přispěli k tomu, že zde byla dobrá komunita. Hlavně si vzpomínám na Anci, ptka, Glama, počítače, Aarchra, thula, Trochu, rdim, Cycán, ale bylo vás víc.

  10 let MC Titan přežil, prošel si přes období slávy i krize s panem V, ale přežil to. Myslel jsem, že i tento pomalý úbytek hráčů nějak ustojí, nestalo se. Ač přiznávám, mám na tom svůj podíl. Poslední dobou jsem už tolik na serveru nehrál. Věřím, že Survival bude fungovat pár dalších let, než i ten skončí. Teď je jen na nás, ať si z jeho posledních dní odneseme to nejlepší.

  Děkuji všem za 7 let pěkných vzpomínek a zábavy. I přes dva neúspěšné pokusy dostat se do admin teamu jsem rád, že jsem mohl být součástí aspoň komunity.

  I když se naše cesty teď asi hodně rozchází věřím, že se občas potkáme na lobíčkách či survivalu, a že se naše cesty zase někdy zkříží.

  Pa pá. :')
  Uživatelům czMirek, Speedy11CZ, _BuildMaster_ a 10 dalším se toto líbí.
 20. Offline

  Marlon811 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  16 Únor 2015
  Počet Zpráv:
  62
  Obdržená lajknutí:
  18
  Reputační body:
  831
  ❤️
  Uživatelům _BuildMaster_, Nightik, sqarefox a 3 dalším se toto líbí.