Obnova Dinocraftu

Diskuzi v 'Dinocraft' začal VelebaCZ, 15 Květen 2020.

 1. Offline

  VelebaCZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Červenec 2019
  Počet Zpráv:
  5
  Obdržená lajknutí:
  2
  Reputační body:
  71
  Ahoj, na dinocraftu jsme s kámoši hráli v několika vlnách, ale při poslední vlně jsme si všimli zanedbanosti dinocraftu, nevěděli jsme totiž o dinomanii. OK. Takže při naší další vlně jsme překotlali na dinomanii, kde se ze začátku vše zdálo být super! Fajn výběr módů, aktivní AT team, skvělé rozhraní atd. Ale po chvíli hraní na Dinomanii se z hraní začalo stávat spíše peklo na zemi, a neberte to špatně ale ty stálé lagy, ač admini říkají že na tom pracují totálně ruší požitek ze hry. Proto jsme se z nostalgie připojili na dinocraft a napadlo nás napsat tuto "petici" o obnovení Dinocraftu. Dinocraft se totiž nikdy nelagoval, modpack odpovídal svému jménu, jelikož tam prostě každý dělal diny, zatímco na manii je tolik modu že si nikdo na diny pomalu ani nevzpomene. Navrhovali by jsme tedy obnovení dinocraftu, nemusí to být nějak silná údržba, ale aby to prostě nebylo v tak havarijním stavu jako tomu je teď. Klidně můžeme pomoct s opravou, jelikož nám na tomto serveru záleží a nechceme aby upadl do propadliště dějin.
  Děkuji za odpověď
  VelebaCZ a přátelé
  Uživateli lucasino se toto líbí.
 2. Offline

  Pepulin Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Říjen 2016
  Počet Zpráv:
  21
  Obdržená lajknutí:
  1
  Reputační body:
  571
  Absolutně souhlasím
 3. Offline

  MusicVampire Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  28 Duben 2016
  Počet Zpráv:
  928
  Obdržená lajknutí:
  444
  Reputační body:
  959
  Ahoj, co jsem tam byl naposledy, tak server (myslím nyní ingame stránku) je v tak hrozném stavu, že by byl - vezmeme-li v úvahu tedy obnovu - potřeba wipe, což je zbytečné, když je tu ta Dinomanie. Mapa a regiony rozgriefované, zabugovaný Thaumcraft aj.

  Samozřejmě vás chápu, vaší snahy si cením, avšak možnost hraní na Dinocraftu máte, jen je zkrátka ve vegetativním stavu - tzn., že podpora MC Titanu je u konce.

  K lagům - Ano, bohužel o nich víme, ale stále se nám nepodařilo zjistit, co modpack tak laguje. Jak říkám, můžete si vybrat, nicméně musíte počítat, že AT na starý Dinocraft už nechodí a chodit nejspíše nebude. - vyřešeno :)
 4. Offline

  tom2887 Dinomania Hlavní Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  2 Září 2015
  Počet Zpráv:
  147
  Obdržená lajknutí:
  54
  Reputační body:
  854
  Ahoj, lagy na dinomanii se podařilo vyřešit, tak že nyní vám nic nebrání v hraní.
  Uživateli Cenbes a MusicVampire se toto líbí.