Pokécloud Adventní dobrodružství na Pokécloudu

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 1 Prosinec 2020.

 1. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,403
  Obdržená lajknutí:
  5,931
  Reputační body:
  1,771
  S Adventem nám na Pokécloud server přichází pomalu předvánoční nálada a eventové - příběhové chvilky, do kterých se můžete ponořit a užít si společně s kamarády a dalšími hráči.

  Co nás tedy čeká? Ve městě kolují zvěsti o skřítcích, kteří se objevují a mizí s padajícími vločkami sněhu. Jeden z nich byl spatřen v městském hostinci. Pravděpodobně jsou ze zamrzlého kraje, kde samotný Santa Claus a jeho rodina zajišťují štěstí a pohodu všem pomocí své továrny na hračky a kontroluje svůj seznam zlobivých, aby na každé dítko došlo spravedlivě. Stejně tak se nám ale donesly zvěsti o bytostech známých jako Yule lads, kteří v tomto čase dělají, co mohou, aby všem trochu zkazili požitek z Vánoc. Taktéž byl zahlédnut i legendární Grinch, který má určitě také něco nekalého v plánech....

  Adventní event se koná od této chvíle až do 25.12.2020 na nové lokaci, do které se dá dostat z města pomocí nového NPC, které odstartuje sérii questů, díky které každý hráč má možnost se vydat na dobrodružnou cestu, na které bude odkrývat záhady, které může přiblížit i nový přítel Wolfgang v hospodě. Hodným hráčům se dostane možnosti odměn ve formě ledových shiny pokémonů a také příležitost sehnat kosmického návštěvníka Deoxyse.
  Uživateli girl_1234 a DomcoLP se toto líbí.

Sdílej tuto stránku

Facebook: